Katalog stron ABIX

Strona - Anatomia człowieka

Anatomia człowieka to strona zawierająca tablice, schematy anatomiczne. Anatomia szkieletu człowieka, mózgowia po polsku i łacinie na dokladnych schematach i zdjęciach anatomicznych.

Wpisy o zbliżonej tematyce

Podświadomość człowieka

Dużo osób narzeka na własne kłopoty, ograniczenia i lęki jakie posiadają. Jednak jak można usunąć te ograniczenia? Ograniczenia które mamy nie są zapisane w naszej świadomości a w podświadomości. W takim razie bardzo ważne jest aby poznać jak programować swoją podświadomość. Dzięki temu będzie można pozbyć się blokad oraz ograniczeń które utrudniają życie. Codzienne problemy nigdy więcej nie będą takim wyzwaniem do pokonania. W związku z tym tak ważne jest aby programować pozytywnie naszą podświadomość. To jest klucz to pokonania słabości i problemów.


Pasożyty Wróg Organizmu Człowieka

Pozbądź się nieproszonych gości z organizmu. Strona ta bogata jest w informacje o rodzajach pasożytów, chorobach jakie wywołują oraz profilaktykę I zapobieganie wielu z nich. Porady, kuracje, oczyszczanie organizmu. Z Calivita zadbaj o swoje zdrowie i całej rodziny.


Projektowanie interfejsu współpracy człowieka z komputerem

Interfejs – to wszystko to, co dotyczy styku i współpracy użytkownika oraz systemu informacyjnego. Interfejsy według inżynierii używalności - dziedziny zajmującej współpracą systemu z użytkownikiem i oceną używalności systemów – uważane są za krytyczny el


PORADNIK ŻYWIENIOWY człowieka w XXI wieku.

Opis książki: Publikacja w sposób czytelny i realny biologicznie rozwiązuje problem nadwagi oraz otyłości, również cukrzycy typu 2, u osób, które są dotknięte tymi chorobami. Należy jednak dostosować się do wskazówek dietetycznych i realizować plan odżywiania własnego organizmu w oparciu o produkty zawarte w zamieszczonych tabelach wg prozdrowotnej, odchudzającej i antycukrzycowej klasyfikacji tzw. __ INDEKS ŻYWIENIOWY, tj. IŻ produktu. Jest to łatwe i smacznie równocześnie. Oryginalne przepisy !!