Katalog stron ABIX

Strona - Analizatory spalin, Analizatory gazów, Analizator tlenu

Główne profile działalności firmy OMC Envag to aparatura kontrolno pomiarowa – terenowa, laboratoryjna i przemysłowa do analiz wody, ścieków, gazów, gleby. Monitoring emisji i imisji, detektory gazów, automaty do poboru prób wody i ścieków, przepływomierze do ścieków, spektrofotometry, pH-metry, wagi, wieloparametrowe sondy do pomiarów środowiskowych oraz odczynniki i reagenty chemiczne.

  • Link do strony: www.envag.com.pl
  • Data dodania: 2006-04-11 12:18:52
  • Ilość odsłon: 1020

Wpisy o zbliżonej tematyce

analizatory

Testery okablowania Fluke a także innych producentów. Jeśli interesują Cię analizatory i testery systemów teleinformatycznych to zapraszamy.


monitoring ekologiczny, analizatory, pomiary

ECO Monitoring dostarcza i instaluje głównie sprzęt dla ciągłego monitoringu składu gazów, jakości wody, kontroli jakościowej i ilościowej cieczy i pyłów. Dzięki porozumieniom z najlepszymi producentami aparatury pomiarowej jesteśmy w stanie zapewnić dobór optymalnych rozwiązań spełniających oczekiwania klientów.


Medkonsulting Analizatory Składu Ciała Tanita

Medkonsulting jest autoryzowanym w Polsce dystrybutorem certyfikowanych, precyzyjnych wag do pomiaru i analizy składu ciała produkowanych przez japońską firmę TANITA. Oferowane przez nas urządzenia firmy TANITA dokładnie określają zawartość masy mięśniowej, tkanki tłuszczowej, wody w organizmie oraz masę tkanki kostnej. Unikalne w skali światowej patenty japońskiej firmy TANITA pozwalają nawet na segmentowe oznaczenie komponentów masy ciała. Osobno dla każdej kończyny i korpusu ciała w czasie krótszym niż 20 sekund. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.medkonsulting.pl oraz kontakt na email: biuro@medkonsulting.pl


Odczynniki laboratoryjne Sprzęt laboratoryjny Analizatory - Asamed

Firma Asamed oferuje m. in.: sprzęt laboratoryjny, analizatory, odczynniki laboratoryjne. Zapraszamy serdecznie.


koncentratory tlenu

Jesteśmy firmą zajmującą się zarówno sprzedażą sprzętu medycznego jak również jego wynajmem. Posiadamy wieloletnie wiedzę praktyczną w tej branży, dlatego również mamy szansę zapewnić że świadczone przez naszą firmę usługi będą stały na najwyższym poziomie. Największym zainteresowaniem z naszej oferty cieszą się koncentratory tlenu których to z powodzeniem da się używać w domowym zaciszu. Modele koncentratorów tlenu które da się odkryć w mojej spisie produktów/usług, to cieszące się wielką popularnością OxyBell, seria jakościowo odpowiednich koncentratorów. Skoro nie chcesz kupować całego sprzętu za każdym razem możesz go od nas wypożyczyć na atrakcyjnych ustaleniach.


Miernik spalin

Jeżeli poszukujesz wysokiej klasy aparatury pomiarowej to koniecznie zapoznaj się z ofertą naszego sklepu internetowego. Oferujemy analizatory, mierniki, detektory niemieckiej firmy. Ponadto staramy się, by każdy zakupiony u nas przedmiot spełniał oczekiwania klienta. Naszą siłą jest wykwalifikowany personel, który stara się odpowiednio doradzić.


System detekcji gazów

Netmetis S.J. wykonuje instalacje kompletne i zintegrowane ze sobą systemy automatyki budynkowej, zwanej w budownictwie mieszkaniowym tzw. inteligentnym budynkiem. Gwarantuje to oszczędność w zużyciu energii, bezpieczeństwo oraz komfort. Jesteś zainteresowany montażem telewizji przemysłowej IP czy systemu sygnalizacji pożarowej? Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.


ITGAS Inter Tech Gas - gazy techniczne, armatura do gazów technicznych

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem firmy CONCOA na terenie Polski oraz Europy Wschodniej. CONCOA to bezwzględnie najwyższa jakość produktów, natomiast ITGAS Inter Tech Gas to 20 lat doświadczenia w branży gazowej. Zajmujemy się instalacją przemysłowych instalacji gazowych LPG, CNG. Nasza oferta to także armatura do gazów technicznych, urządzenia i akcesoria do gazów technicznych, medycznych, spawalniczych, przemysłowych, specjalistycznych oraz laboratoryjnych. Gazy techniczne i przemysłowe to nasza specjalność. W ofercie posiadamy także urządzenia do montażu przemysłowych instalacji LPG gazowych takich jak parowniki wodne i elektryczne, reduktory, stacje i szeroką ofertę dla instalatorów. Zapraszamy do zapoznania się ofertą. http://tech-gas.pl/