Katalog stron ABIX

Podkategoria - dekarstwo

DODAJ STRONĘ

Najnowsze strony

Dekarz Warszawa

Firma PAPADACH zaprasza wszystkich zainteresowanych do poznania się z usługami firmy z Warszawy. Firma Papadach jest na rynku od 2000r i świadczy usługi dekarskie warszawa oraz bliskie okolice. Profesjonalne naprawy pokryć dachowych, papa, blacha i inne. Profesjonalnie i szybko naprawa dachów Warszawa, cieknie dach? wymaga łatania po wielu latach służenia? to i wiele, wiele innych napraw z Państwa dachem zrobimy bez problemu! Dekarz warszawa zaprasza do zapoznania się z ofertą WWW.PAPADACH.pl Jedyny taki profesjonalny serwis dachów w Polsce!


Dekarstwo, gonty- ekodrewdom.com.pl

Fachowe dekarstwo i gonty dla Twojego domu. Zakład z wieloletnim doświadczeniem i załogą wyspecjalizowanych pracowników. Na skutek wysokich standardów i najlepszej klasy wykorzystanych materiałów, cieszy się sporym zaufaniem klientów. Eko-Drew-Dom specjalizuje się nadrzędnie w konstrukcji domów szkieletowych i z drewna litego "z bala". Wszelkie roboty są zawsze wykonywane na czas i na najwyższym pułapie. Co ważne usługi są w atrakcyjnych cenach. Eko-Drew-Dom charakteryzuje się elastycznym i indywidualnym postępowaniem do każdego konsumenta. Jednostka nadto wytwarza najtrwalsze gonty świerkowe i modrzewiowe, które odpowiednio z oczekiwaniem konsumenta mogą mieć dowolną długość. Jeśli planujesz odnowienie dachu to nie ryzykuj i zleć robotę znawcom z dziedziny obszernie pojmowanego dekarstwa. Jednostka w 100% pewna i profesjonalna.


Materiały i usługi dekarskie Atradach

Atradach jest rodzinną firmą usługowo-handlową. Historia firmy liczy około 20 lat. Firma posiada doświadczoną i wyszkoloną kadrę pracowniczą oraz wiedzę, środki i sprzęt niezbędny do wykonywania prac dekarskich. Oferujemy usługi m. in. takie jak: krycie dachów, montaż rynien i systemów rynnowych, montaż okien dachowych i kolektorów słonecznych, docieplenie poddaszy i budynków. Posiadamy w sprzedaży również materiały niezbędne do wykonania wyżej opisanych usług.