Katalog stron ABIX

Podkategoria - paznokcie

DODAJ STRONĘ

Najnowsze strony

Manicure hybrydowy Kraków

Szukasz w Krakowie salonu kosmetycznego, gdzie wykonasz niepowtarzalny manicure hybrydowy a może interesują cię inne usługi kosmetyczne takie jak przedłużanie rzęs lub depilacja? Pozwól że przedstawimy Ci ofertę naszego studia urody o nazwie Efekt Motyla. W naszej ofercie posiadamy między innymi, właśnie manicure hybrydowy wykonywany przez doświadczone kosmetyczki.


Alessandro poznań

Zapraszamy do najlepszego studia urody znajdującego się na>Starym mieście w Poznaniu. W Alfecca po za stylizacją fryzur zrobisz także upiększające i poprawiające wygląd jak kosmetyka i wizaż a także zabiegi dbające o dłonie i stopy. Jeżeli masz pytanie zatelefonuj do naszego salonu. Odwiedź nasze studio w Poznaniu na Starym mieście. W Alfecca pracują tylko profesjonaliści. Studio urody Alfecca powstało, aby zaspokoić najbardziej wygajające osoby. Alfecca jest bardzo dobrze wyposażone a do zabiegów używamy najlepszych kosmetyków.


Stylizacja paznokci, tipsy, żelowe, akryl, french - Rzeszów, Jasło

Witam! Mam na imię Paulina. Paznokcie są moją wielka pasją od wielu lat, lecz od niedawna intensywnie się rozwijam studiując kosmetologię. Paznokcie przedłużam metoda żelową, zdobiąc akrylem zarówno dłonie jak i stopy. Pracuję w Rzeszowie


Salon Fryzjerski I usługi Kosmetyczne

Zapraszamy też na usługi kosmetyczne. Henna brwi i rzęs. Paznokcie żelowe, manicure,szeroki wybór zdobień na każdą okazję Makijaże okolicznościowe. Zapraszamy!