Katalog stron ABIX

Podkategoria - projekty

DODAJ STRONĘ

Najnowsze strony

Projecty 3D CAD

Wzornictwo przemysłowe to dziedzina, która ma ciągle tendencję przyszłościową i budzi zainteresowanie. Projektowanie dla przemysłu jest domeną kreatywnych projektantów, wprowadzających użyteczne innowacje w różnych gałęziach przemysłu. Projekty 3DCAD są dostępne na stronach w Internecie, gdzie firmy prezentują swoje modelarskie możliwości. Gdy chcesz nawiązać kontakt z firmą zajmującą się projektowaniem modeli dla przemysł, nie będzie z tym trudności. Możliwe jest modelowanie powierzchniowe 3DCAD czy programy obróbcze dla obrabiarek CNC. Wzornictwo przemysłowe jest znaczącym elementem, jeśli chodzi o konkurencyjność danej firmy na rynku. Szybka reakcja projektanta na nowe trendy w branży powoduje wzrost zainteresowania produktami danego przedsiębiorstwa. Konkurencyjny design wyróżnia jego produkty na tle innych firm. Toteż rola projektujących dla przemysłu biur jest nie do przecenienia. Zanim gotowy produkt ujrzy światło dzienne, przechodzi wiele etapów od strategicznego planowania poprzez projekt koncepcyjny aż do projektu inżynierskiego. Studio projektowania dla przemysłu opracuje dla przedsiębiorstwa komputerowe projekty 3DCAD oraz 2DCAD rysunkowe. Dostarczy dokładne dokumentacje techniczne oraz opracowania wdrożeniowe w technologiach krótkoseryjnych. Tutaj zamówimy projekty konstrukcji wyrobów z tworzyw sztucznych produkowanych w nowoczesnych technologiach. Najlepsze modele otrzymują nagrodę Prezesa Instytutu Wzornictwa Przemysłowego i takie znajdziemy także w Internecie.


Prefesjonalne Usługi CAD

YourDesign świadczy kompleksowe usługi CAD, usługi inżynierskie, CAM (programowanie CNC), obliczenia i symulacje inżynierskie MES, tworzymy dokumentację techniczną (rysunki techniczne, instrukcje obsługi, ilustrację, schematy), dokumentacje patentowe. Realizujemy nasze projekty na wysokim światowym poziomie i dzięki temu współpracujemy z firmami z całego świata co również świadczy o naszym doświadczeniu i profesjonaliźmie. Projektujemy i produkujemy również napędy USB o dowolnym kształcie i rozmiarze. Może to być logo lub w kształcie jakiegoś produkowanego wyrobu klienta.


Projekt

Demiurg - projekt i kosztorys. Zakres prac prowadzonych przez Demiurg to: projektowanie oraz nadzór nad prowadzonymi pracami budowlanymi. Wykonany projekt pozwala nam wykonać kosztorys na dalszy etap inwestycji budowlanej. Wykonujemy również takie prace jak inwentaryzacja obiektu budowlanego.