Katalog stron ABIX

Podkategoria - fotografia reklamowa

DODAJ STRONĘ

Najnowsze strony

panoramy sferyczne- obiekty 3d

Pokaż klientom, że jesteś nowoczesną firmą, która idąc z duchem czasu, pragnie ułatwić kontrahentowi poruszanie się po witrynie oraz jak najlepszą prezentację produktu. Pomożemy Tobie to zagwarantować. Przygotowujemy panoramy 360 i wirtualne spacery, dzięki którym kontrahent ma możliwość poruszania się po obiekcie, jakby sam po nim spacerował. Kamera posiada obrót 360 stopni, co oznacza, że możemy bezpośrednio na stronie www oglądać niebo, ziemię, a oprócz tego wszystko naokoło jako obraz statyczny, jak wyglądało w momencie robienia panoramy. Nie wahaj się, zajrzyj na naszą stronę już dziś!


panoramy sferyczne, obiekty 3d

Wykonujemy panoramy sferyczne, panoramy 360 oraz dodatkowo wirtualne spacery po obiekcie lub w plenerze. Statyczny obraz z kamery ma możliwość być przez oglądającego przesuwany w górę, w dół i na wszelkie strony świata, dzięki czemu pole widzenia jest maksymalne. Nabywca może spacerować, zwiedzając na przykład. pokoje hotelowe, park wokół firmy czy przejść galerię handlową, sprawdzając, w którym miejscu usytuowany jest ich ulubiony sklep. Dostosujemy naszą ofertę do twoich potrzeb i branży, w której działasz. Jeżeli chcesz, aby Twoja firma była uważana za nowoczesną, lub pragniesz całkiem dobrze przedstawić swój produkt- nasza usługa jest w tej chwili dla Ciebie.


fotograf rybnik

Najlepszy fotograf potrafi wykonać zdjęcia dynamiczne, pełne wspaniałych momentów, uczuć i chwil, które nawet po latach potrafią wzruszyć. Reportaż ślubny to niezapomniana historia uwieczniona w postaci fotografii. Wykonując zdjęcia ślubne, pragnę aby były one pełne właśnie takich chwil, które pozostaną śladem i dowodem z tego najważniejszego dnia.


Profesjonalna fotografia, Poznań, zdjęcia reklamowe, wesele, ślub

zdjęcia reklamowe, zdjecia ślubne, zdjęcia okolicznościowe, ślub, wesele, indywidualne sesje plenerowe, akty,


Fotografia reklamowa - Agencja reklamowa AnTolos - Agencja modelek, reklama

Grupa Reklamowa AnTolos to kreatywny zespół ludzi zapewniający profesjonalizm i kompleksową obsługę w zakresie szeroko rozumianej reklamy. Gama naszych usług obejmuje: fotografię reklamową, projektowanie graficzne, kampanie reklamowe, projektowanie stron internetowych, pozycjonowanie, tworzenie rozbudowanych serwisów internetowych. Kilka lat obecności na rynku pozwoliło nam wypracować silną i stabilną pozycję. Z każdym rokiem poszerzamy grono naszych Klientów, którymi są firmy i agencje reklamowe z kraju i z zagranicy. W świecie szybkiej komunikacji jesteśmy dobrym partnerem - oferujemy bowiem najwyższą jakość w bardzo konkurencyjnej cenie.