Katalog stron ABIX

Podkategoria - instalacje elektryczne

DODAJ STRONĘ

Najnowsze strony

Podłączenie elektryczne i naprawa tafli indukcyjnych, kuchenek.

Przedsiębiorstwo zajmuje się podłączeniem elektrycznym płyty indukcyjnej i kuchenek oraz aktualizacją instalacji elektrycznej w domu i biurze. W skład kompleksowych usług wchodzi jeszcze odnowienie płyty indukcyjnej oraz kuchenek. Pole działalności obejmuje warszawę i okolice. Doświadczenie jest gwarancją wysokiej postaci usług, dodatkowo po instalacji płyty zostaje podbita karta gwarancyjna na miejscu. Wspomagające usługi montaż:wideodomofon, sterowanie bram, osprzęt, gniazda, wyłączniki, oświetlenie standard oraz typu LED,montaż naprawa modernizacja instalacji elektrycznej, przyłącza elektryczne docelowe,złącza kablowe,linia napowietrzna.


agregat prądotwórczy montaż

Generators + Merida oferuje montaż agregatów w obiektach stacjonarnych na terenie całej Polski, zgodnie z standardami europejskimi. Na życzenie klienta montujemy urządzenie do automatycznego uruchamiania agregatu prądotwórczego w razie awarii lub spadku napięcia w sieci miejskiej oraz automatycznego wyłączenia generatora w chwili ponownego załączenia zasilania z elektrowni.


Firma Usługowo Handlowa ELCOM

Firma istnieje na rynku usług elektrycznych od 1996 roku. Działamy głównie na terenie Białegostoku i okolic. Zajmujemy się wykonawstwem instalacji elektrycznych w obiektach mieszkalnych, usługowych, halach produkcyjnych i magazynowych. Posiadamy wyspecjalizowaną kadrę, przeszkoloną i z odpowiednimi uprawnieniami pracującą na profesjonalnym sprzęcie. Do pracy podchodzimy rzetelnie i solidnie. Naszym atutem jest wysoka jakość robót, co potwierdzają wystawione nam referencje przez kontrahentów.


EL Professional - instalacje elektryczne, energetyka, oświetlenie

Przedmiotem działalności firmy EL Professional są prace instalacyjne, elektryczne, elektro-energetyka. Oferte rozszerzaja prace ogólnobudowlane, brukarskie oraz cięcie betonu techniką diamentową.