Katalog stron ABIX

Podkategoria - wycieczki zagraniczne

DODAJ STRONĘ

Najnowsze strony

Wycieczki objazdowe, biuro podróży Kraków

Nasze internetowe biuro podróży akwiruje swych Klientów poprzez kontakty wirtualne. Naszą specjalizacją są wycieczki objazdowe autokarowe oraz objazdowe wycieczki samolotem. Te drugie to przede wszystkim wycieczki weekendowe. ponadto oferujemy apartamenty na wyjazdy urlopowe oraz wczasy i wycieczki egzotyczne.


RPA wycieczki

Firma PRESTIGE Holidays & Tours Sp. z o.o.zajmuje się od lat dziewięćdziesiątych, czyli od początków swojego istnienia, profesjonalną organizacją wyjazdów pozaeuropejskich. Wśród oferowanych kierunków znajdują się między innymi takie kraje jak RPA, USA, Kenia i Gruzja. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdują się szczegóły na temat planowanych w najbliższym czasie wypraw.


Jawa wycieczki

Indonezja, Jawa, Dżakarta. Nazwy te kojarzą się nam zazwyczaj jako tajemnicze oraz odlegle określenie dla dalekich obszarów. Epitety dla świata absolutnie nam obcego, który znamy jeno z fotek oraz książek. Indonezja to obszar mych licznych wycieczek oraz podróży. Zakochałem się w tym państwie, w jego widokach, górach, starych świątyniach. Jeśli chcesz zobaczyć te mgliste miejsca to zapraszam na mojego bloga. Wyrusz wespół ze mną w odległą podróż na Jawę, do Dżakarty, na Indonezję. Zapraszam serdecznie.


Riwiera Bułgarska

Wczasy w Bułgarii to głównie luksusowe nadmorskie kurorty oraz cenione na całym świecie wina, bogata linia brzegowa tworzy przepiękny widok. Zlokalizowana nad Morzem Czarnym Bułgaria to kraj, który staje się stopniowo mocarstwem turystycznym. Będąc nad Morzem Czarnym mamy okazję podziwiać wysokie masywy górskie, łapać opaleniznę na piaszczystych plażach oraz cieszyć się miejscową kulturą.


Wakacje za granicą

Wakacje za granicą są kuszącą opcją spędzenie urlopu, tym bardziej, że pogoda w Polsce nas nie rozpieszcza.


Wycieczki objazdowe

Wspaniałe wycieczki objazdowe do Włoch i Francji. Lazurowe Wybrzeże, najpiękniejsze plaże Morza śródziemnego! Zobacz;) Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą;)


wycieczki do Lwowa

Na tej wycieczce masz okazje skosztowac specjalow kuchni ukrainskiej,przezyc wspaniale chwile w swiecie Kresow Wschodnich.Bardzo serdecznie zapraszamy.


wycieczka Lwow

Swietna okazja do poznania perly wschodniej Europy.Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.


Lwow wycieczka

Sladami Wolodyjowskiego,Kmicica i Zagloby to niezapomniane wrazenia nie tylko dla fascynatow historii.Serdecznie zapraszamy.


wycieczka do Rzymu

Niezapomniane wrazenia ze Stolicy Apostolskiej,zwiedzanie Koloseum,Forum Romanum iwiele innych atrakcji.Bardzo serdecznie zapraszamy.


Paryz wycieczki

Stolica mody i miasto nie tylko dla zakochanych.Serdecznie zapraszamy.