Katalog stron ABIX

Podkategoria - tatry

DODAJ STRONĘ

Najnowsze strony

Tatry

Najwyższym wierzchołkiem Tatr są Rysy, które są częstym celem wędrówek górskich. Bardziej wprawieni podróżnicy mogą pójść na Mięguszowiecką Przełęcz pod Chłopkiem, szlakiem turystycznym przez większość uznawanym za najbardziej kłopotliwy w rodzimej części Tatr.


Dolina Kościeliska - jaskinie

Dolina Kościeliska to miejsce, które zaintryguje z pewnością każdego kto pragnie poznawać jaskinie, jest tutaj wiele interesujących jaskiń należą do nich Smocza Jama oraz Jaskinia Raptawicka.


Tatry, górskie wyprawy

Tatry, beskidy, góry, strona tworzona przez pasjonatów i dla pasjonatów, aktualne newsy, ciekawe artykuły, szybko rozwijająca się galeria.


G.I.T. Vysoke Tatry

Specjalizujemy się w planowaniu i realizacji imprez integracyjnych i motywacyjnych na terenie Podtatrza Polsko - Słowackiego. Organizujemy pobyty zarówno dla grup zorganizowanych jak i klientów indywidualnych, połączonych z uprawianiem turystyki górskiej i poznawaniem kultury Podhala. Nasze usługi są w pełni kompleksowe, na Państwa życzenie zorganizujemy: Nocleg w wybranym standardzie Atrakcje dla uczestników A wszystko pod okiem licencjonowanych przewodników i instruktorów. Zapraszamy w TATRY: - wycieczki tematyczne piesze i autokarowe - Jmprezy regionalne ogniska przy gralskiej kapeli - Napady zbójnickie i "góralskie śpasy" - Kuliki - Integracje przy użyciu technik linowych - Wspinaczka - Spływy kajakowe - Spływy pontonowe