Katalog stron ABIX

Podkategoria - kraków

DODAJ STRONĘ

Najnowsze strony

Zwiedzanie Krakowa

Pociąga Cię odwiedzanie zagranicznych krajów? A czy zobaczyłeś już wszelkie piękne miejsca w naszym kraju? Bynajmniej nie wyłącznie nasi rodacy mają opinię, że Gród podwawelski to śliczne miasto. To ponadto jedno z najtłumniej wizytowanych przez cudzoziemskich gości miasto Polski. Fanów zwiedzania przynęca wielowiekowa historia Krakowa, prześliczne zabytki, i dodatkowo życie artystyczne. Jeśli nigdy nie zwiedzałeś Krakowa, najwyższa pora to zmienić! Nasza firma przeprowadza organizację wycieczek po Krakowie tudzież godnych odwiedzenia miejscach w jego okolicach. W ofercie zwiedzanie piesze i meleksem w asyście fachowego przewodnika.


Przewodnicy po Krakowie

Podróżni niezwykle cenią sobie zwiedzanie Krakowa. Jednakże nie tylko mieszkańcy Polski lubią tam podróżować. Każdego roku w grodzie Kraka pojawiają się tysiące podróżnych z zagranicy. Z myślą o nich, a także o Polakach, którzy latają samolotami, uwzględniliśmy w naszej ofercie transfery z portów lotniczych. Nie obawiaj się o transport - odbierzemy Cię stamtąd. Na dodatek zagraniczni podróżni będą mogli usłyszeć komentarz naszego przewodnika w obcym języku, jak choćby niemieckim, francuskim i włoskim. Odwiedź nasz portal i zobacz, jaką ofertę kierujemy zarówno do zagranicznych, jak i polskich podróżnych, którzy chcą udać się na zwiedzanie Krakowa.


Kraków Tanie Hotele-Krakowskie Centrum Wycieczkowe

Tani nocleg w Krakowie. Planujesz wyjazd do Krakowa sam lub ze zorganizowaną grupą? Skorzystaj z usług naszego Krakowskiego Centrum. Tani nocleg w sieci naszych hoteli na terenie całego Krakowa. Usługi przewodnickie. Zapraszamy do Krakowa. Oferujemy tanie noclegi z pełnym wyżywieniem w wybranych hotelach w Krakowie. Na życzenie klientów zaplanujemy cały pobyt w Królewskim Mieście Krakowie, łącznie z usługami przewodnickimi


Marco S.C. Citytour Krakow

Zapraszamy na wycieczkę ekologicznym samochodem po Królewskim Mieście Krakowie. Nasza firma oferuje zwiedzanie najpiękniejszych zakątków Krakowa: Stare Miasto, Kazimierz, Getto. Podczas każdej wycieczki towarzyszy elektroniczny lektor, który opisuje historię zabytków. Wycieczka może odbywać się w kilku językach: polski, angielski, rosyjski, węgierski, francuski, niemiecki, szwedzki. Zapraszamy do zwiedzenia z nami Krakowa!


Kopalnia Soli w Wieliczce

Kopalnia soli w Wieliczce stanowi zabytek klasy światowej ponieważ w 1978 roku został wpisany przez UNESCO na listę światowego dziedzictwa kulturowego i przyrodniczego. Należy do najstarszych kopalni soli na świecie i mimo iż złoża nie wyczerpały się jeszcze to zdecydowano na utworzenie tutaj muzeum.


HOTEL APIS

Hotel APIS to nowoczesny obiekt, położony w bliskiej odległości od centrum Krakowa (ok. 2 km od Rynku Głównego, dworca autobusowego i kolejowego). Lokalizacja przy drodze wjazdowej z Warszawy umożliwia dogodny dojazd do centrum, lotniska oraz tras wylotowych. Oferujemy 93 miejsca noclegowe (125 miejsc łącznie z dostawkami) w komfortowych pokojach 1, 2, 3 - osobowych oraz apartamentach. Wszystkie pokoje wyposażone są w: łazienkę, TV-SAT, telefon, dostęp do internetu w każdym pokoju, klimatyzację sterowaną indywidualnie. Do dyspozycji gości pozostają: restauracja - serwująca dania kuchni polskiej i międzynarodowej, drink-bar, fitness centrum (siłownia, sauna sucha i łaźnia parowa), sale konferencyjne przystosowane do organizacji kongresów, szkoleń, zjazdów, spotkań biznesowych. bezpłatny parking dozorowany dla samochodów osobowych i autokarów.


World heritage

Zwiedzanie zabytkowej kopalni soli w Wieliczce, będącej obiektem z listy światowego dziedzictwa UNESCO, której początki sięgają średniowiecza. Część dziś udostępniona do zwiedzania obejmuje 3,5km odcinek, położony na głębokości od 64m do 135m.


Zwiedzanie krakowa

Kraków to jedno z tych magicznych miejsc, które przy każdej naszej wizycie odkrywa ciągle nowe tajemnice. Dlatego też zapraszamy do zwiedzania Krakowa z profesjonalnym przewodnikiem. Przewodnicy krakowscy zapraszają.


Holocaust Auschwitz

For a period of over more than five centuries and a half, from 1040 till 1596, Cracow was both the royal seat and the capital city of Poland, later, when it no longer performed capital functions, it remained a scientific and cultural centre significant for Poland. Fortunately, subsequent historical war-clouds left the city’s enormous monuments untouched... Cracow sightseeing; all our tours are in English and German. Cracow Tours - salt mine, holocaust Auschwitz, John Paul II.


Apartamenty

Apartamenty w sercu Krakowa. Pojedyncze pokoje oraz całe mieszkania, w pełni wyposażone. Usytuowane w Centrum Starego Miasta. Dostępne na długie pobyty i jednodniowe wizyty. Rabaty dla grup i przy dłuższych oraz kolejnych pobytach. Rozsądne ceny przy wysokim standardzie.


Cracow For You

Imprezy lokalne w Krakowie i okolicy. Wycieczki do Auschwitz, Wieliczki, Pieskowej Skały. Koncerty, zwiedzanie miasta, restauracje, przejazd meleksem po Krakowie. Zakup biletów online.


Hotele w Krakowie

Osoby poszukujące noclegu w Krakowie mogą dokonać rezerwacji dowolnie wybranego miejsca noclegowego spośród bazy ponad 50 obiektów. Są wśród nich hotele, pensjonaty, apartamenty, hostele, domy studenckie, a także kwatery prywatne. Do każdego dołączono szczegółową charakterystykę, mapę lokalizacyjną i galerię zdjęć. Możliwe jest także przeglądanie opinii gości na temat danego obiektu.


Krakow Cracow Guide

Organizacja wycieczek po Krakowie, wyjazdy do Wieliczki, Auschwitz, transfer z lotniska Balice. Ciekawe i elastyczne programy, konkurencyjne ceny.


Hotel Artur *** – Kraków | pokoje noclegowe, apartamenty, tanie noclegi

3 gwiazdkowy Hotel w Krakowie – tani i wygodny. Dogodne połączenie z centrum miasta, Wieliczką i Portem Lotniczym w Balicach.


todo sobre mi Cracovia - guia turistica oficial de Cracovia

En este apartado quiero presentarme: me llamo Agnieszka Misiewicz (o simplemente Aga) y soy guía turística oficial de Cracovia, acreditada por el ayuntamiento de Cracovia. Tengo la licencia de guía oficial de Cracovia desde el año 2004. Hasta ahora he trabajado de guía ocasionalmente, no obstante ya he tenido muchas ocasiones para coger experiencia en mi profesión. Últimamente he decidido dejar mi trabajo "normal" de oficina y dedicarme solamente a la actividad de guía. He descubierto que eso es lo que más satisfacción me da y con lo que más disfruto . Además, estoy enamorada de mi ciudad y con mucho gusto se la presento a los turistas hispanohablantes que vienen a visitarla.


Kopalnia Soli Wieliczka, Saltmine - Portal, Bilety, Ceny, Atrakcje

Serwis www.saltmine.pl, którego głównym celem jest zapewnienie przyjezdnym jak i mieszkańcom niezbędnych informacji dotyczących Wieliczki, Kopalni Soli, atrakcji turystycznych oraz bazy turystycznej. W naszym serwisie m.in: multimedialny przewodnik po atrakcjach Wieliczki, historia miasta i Kopalni Soli, mapa Parkingów, baza noclegowa na terenie miasta, gastronomia, puby, pogoda, cennik usług - porównanie ofert, hoteli, restauracji, pubów,


Przewodnik, Grupy obcojęzyczne, Hiszpański,Angielski, Kraków, Wieliczka,

Zwiedzanie Krakowa i okolic z solidnym partnerem guide-service.Obsługa grup turystycznych w jezyku hiszpańskim oraz angielskim. Organizacja przewozów, wycieczek objazdowych. Przystępne ceny. Zapraszamy na nasząstronę.


myCracow - portal informacyjny dla turystów o mieście Kraków

myCracow - portal z informacjami dla turystów przyjeżdżających do Krakowa. Rezerwacja noclegów, organizacja wolnego czasu, wycieczki, a także historia miasta i conieco o sztuce i zabytkach. A na deser podróż po krakowskich knajpach i klubach.


Cinema Hostel Cracow

Cinema Hostel to przystań dla wędrowców, oaza dla szukających przyjaźni i przygody. Zlokalizowany w pobliżu wawelskiego wzgórza na ulicy Stradom jest kamieniem milowym od którego w każdym interesującym turystycznie kierunku dzieli nas tylko pięciominutowy spacer.