Katalog stron ABIX

Podkategoria - pielgrzymki

DODAJ STRONĘ

Najnowsze strony

Pielgrzymki do Ziemi Świętej

Wybierz się na pielgrzymkę do Izraela. Zwiedzaj miasta dotknięte enigmą wiary, gdzie miała swój początek największa religia świata. Na naszej stronie internetowej dowiesz się o najbardziej interesujących obszarach, które warto zwiedzić w ciągu wycieczek do Izraela. Jerozolima, Nazaret, Syria i Egipt. Zobacz ścianę płaczu, górę Synaj oraz jaskinię narodzin w Betlejem. Zapewniamy, że podróż do Ziemi Świętej dostarczy Ci nie tylko wrażeń podróżniczych, lecz zrewolucjonizuje także Twoje życie duchowe. Zapraszamy na naszą stronę internetową.


Sanktuaria Europy

Wortal ofiarowany sanktuariom maryjnym w Polsce i na świecie to niezmiernie zajmujące miejsce w necie. Masz dość natrętnych biur podróży i marzysz o wycieczce, która zespoli doznania mentalne z wizualnymi? Masz pasję podróżnika? Niecodzienny wortal poświęcony miejscom kultu to fascynujący przewodnik dla pielgrzyma naszych czasów. Tu można odnaleźć opisy sanktuariów, miejsc świętych oraz nowinki oraz porady odnoszące się do samego podróżowania szlakiem świętych. W końcu pielgrzymki to metoda na wakacje inne niż wszystkie.


Pielgrzymki

Ziemia Święta. Betlejem. Izrael. Etiopia. Takie państwa i masowe sanktuaria maryjne możecie odwiedzać razem z naszym biurem pielgrzymkowym. Zapraszamy podróżników z naszego kraju do kupowania pielgrzymek do dalekich świętych miejsc w Europie. Razem z naszym biurem odbędziecie oryginalną podróż do miejsc otoczonych kultem oraz otoczką tajemnicy. Wczasy zorganizowane na tą modłę to zarówno odpoczynek oraz spokój, lecz także możliwość do mentalnego katharsis i porządku duszy. Zapraszamy do zaznajomienia się z naszą propozycją!


pielgrzymki

NESTO zaprasza na pielgrzymki. Pytaj i rezerwuj infolinia 0801 00 33 48.


pielgrzymki

Biuro turystyczno-pielgrzymkowe organizuje pielgrzymki krajowe i pielgrzymki zagraniczne oraz turystyka biznesowa.