Katalog stron ABIX

Podkategoria - szachy

DODAJ STRONĘ

Najnowsze strony

Filmy o grze w szachy

Strona z filmikami na temat gry w szachy. Prezentuje wielu znanych szachistów - arcymistrzów uchwyconych okiem kamery. Archiwizuje przełomowe momenty życia szachowego w kraju i za granicą . Filmiki szachowe posegregowane są według konkretnych , szachowych osobowości.


Szachy online w sieci

Serwis Zagraj w Szachy Online proponuje rozrywkę polegającą na grze w szachy z programami szachowymi. Strona zawiera kilka znanych i dobrych programów działających jako aplety java pod przeglądarką www. Dodatkowo można tutaj spróbować swoich sił w egzotyczne szachy chińskie a także przeglądać partie najlepszych na świecie arcymistrzów w bazie partii szachowych. Serwis umożliwia zainteresowanym również głosowanie w sondach szachowych oraz prowadzi ranking stron z linkami szachowymi.


Szachy na Ixion.pl

Szachy na IXION to rozgrywane w internecie turnieje szachowe z nagrodami rzeczowymi ! Zapraszamy do udziału bez względu na stopień zaawansowania.


SZACHOWISKO - Szachy dla każdego

Podstawowe zasady gry w szachy | Historia Szachów | Akiba Rubinstein | Nieśmiertelne partie | Darmowe programy szachowe ...


Życie szachowe

Obszerny asortyment wiedzy szachowej niezbędny każdemu szachiście.


Szachy i coś więcej...

Biografia torunskiego szachisty Andrzeja Gburek