Katalog stron ABIX

Podkategoria - sporty extremalne

DODAJ STRONĘ

Najnowsze strony

Ekstrema narciarskie

Najbardziej kompletny przewodnik po ekstremalnych nartostradach w całej Europie. Ranking tras narciarskich ułożony przez ekspertów narciarstwa opisujący nartostrady ze względu na nachylenie, długość, szerokość i walory widowiskowe. Wybierz swój następny zimowy urlop wspomagając się naszym rankingiem.


Parkour Trening

Le Parkour czy tez Free Running w skrócie PK, jest sztuką poruszania się wywodzącą z Francji. Główną ideą tego sportu jest pokonywanie przeszkód które stoją nam na drodze w jak najszybszy i najprostszy sposób przy wykorzystaniu naszego ciała. Le Parkour łączy ze sobą elementy biegu, akrobatyki i sztuk walki które wykorzystujemy podczas pokonywania miejsc obfitych w murki, ogrodzenia, barierki czy schody. Osoby które uprawiają Le Parkour nazywane są traceur. Witryna zawiera elementy treningu sztuki parkour, porusza tematy technik, jak je poprawnie wykonać oraz które miejsca są wręcz stworzone do treningu. Nasze ciało to jeden wielki mechanizm który w raz z nami wytrenujecie do jego możliwości.


Sport Poziom 450

W sercu Sosnowca, na terenie byłej Kopalni Sosnowiec znajduje się Sport Poziom 450, obiekt, który powstał z miłości do sportu. Stworzyliśmy miejsce o unikalnym, otwartym klimacie, gdzie każdy, niezależnie od pokonywanych trudności będzie czuł się dobrze, realizując własne cele na miarę swych potrzeb, możliwości i ambicji.


Silesia Snow & Wind Academy

Kenyonboard prowadzi szkolenia i kursy jazdy na nartach i snowboardzie, a także kitesurfingu i windsurfingu. Kenyonboard posiada zdolną i pełną pasji kadrę, która skutecznie prowadzi kursy dla klientów. Kenyonboard organizuje szkolenia indywidualne i grupowe na wszystkich poziomach zaawansowania: od początkujących, aż po zaawansowanych. W szczególności dla bardziej zaawansowanych kursantów prowadzone są szkolenia kierunkowe, takie jak jazda sportowa na tyczkach (dla nart i snowboardu), oraz szkolenia freestyle - dotyczące trików na skoczniach oraz podczas windsurfingu i kitesurfingu. Kenyonboard troszczy się także o bezpieczeństwo uczestników kursów, zarówno przez nadzór kadry, jak i szereg ubezpieczeń.


skoki-tarm - skoki ze spadochronem, w tandemie, szkolenia spadochronowe

Sztuka skakania skoki-tarm.pl to nie tylko skoki ze spadochronem, ale także kompetentne kursy i szkolenia spadochronowe. Skaczemy, nurkujemy, latamy w większości przypadków w przestworzach Torunia i Bydgoszczy. Organizujemy skoki w różnych częściach Polski. Skoki w tandemie dla każdego od 12 do 100 lat, bez badań i szkoleń, za to pod opieką wykwalifikowanych i żyjących skakaniem "wolnych ptaków", posiadających wszelkie niezbędne kwalifikacje i certyfikaty. Legitymujemy się nowoczesnym i sprawdzonym sprzętem. W ofercie mamy możliwość treningu w tunelu aerodynamicznym. Organizujemy również skoki na różnego rodzaju okazje m. in. urodziny, imieniny, itp.. Przygotowujemy zaproszenie na skok i przesyłamy pod wskazany adres. Istnieje możliwość sfilmowania skoku wraz ze zdjęciami. Skok ze spadochronem jednoosobowy i w tandemie to zapadająca w pamięć przygoda i pierwszy krok do nowej przyjemności. To niewyobrażalne i niezapomniane przeżycie. Skocz i zobacz jak to jest gdy ziemia zbliża się z prędkością 200 km/godzinę. Poczuj się jak nurkujący sokół lub jak jeden z członków RedBull Extreme Felix Baumgartner. Skok ze spadochronem to nie tylko przeżycie, to czysta adrenalina i przeżycia, których nie zaznasz nigdzie indziej. Tego nie da sie opowiedzieć, tego trzeba doświadczyć.


Bungy Trampoline | trampolina

Trampolina bungy zwana także bungy trampoline albo bungee trampoline jest bez wątpienia najbardziej świetnym a zarazem pożądanym urządzeniem wypoczynkowym w ostatnich czasach. Bungy trampoline jest połączeniem indywidualności w całym rodzaju. Budowa aluminiowa opracowana przez konstruktorów z wykorzystaniem jakości lateksowych gum i sprężystych batutów. A wszystko to jest wspomagane najlepiej dobranymi silnikami. W propozycji jest model o nazwie trampolina parkowa wyprodukowana na specjalne zamówienie, która weszła niedawno do seryjnej sprzedaży. Ze względu na mniejsze gabaryty wspaniale nadaje się na małe place zabaw, festyny, imprezy reklamowe. Funkcjonalność bungee trampoline sprawia, że można ją praktycznie rozłożyć wszędzie. Łatwość i szybkość montażu uświadamiaja, że można rozłożyć to nie używając instrukcji obsługi. Każdy nie będzie miał żadnego problemu z obsługą bungy trampoline. Ta trampolina o której jest mowa jest wykonana ze stali nierdzewnej i rur z duraluminium lakierowanych proszkowo. Batuta w tejże trampolinie ma średnicę trzy koma siedem metra. A wszystko jest wspomagane wciągarką o dość wysokiej mocy. Jest oczywiście możliwość wyboru gum w ofercie są gumy lateksowe oraz w oplocie.


Jura Paintball Squad - Paintball na Jurze i Śląsku

Paintball na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej i Śląsku! Jeżeli chcesz spróbować swoich sił na paintballowym polu walki w najciekawszych miejscach Jury - zapraszamy! Zajmujemy się kompleksową organizacją eventów integracyjnych. Oferujemy usługi na najwyższym poziomie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.


Kiteportal - kitesurfing i wszystko co z nim związane

Portal na którym dowiesz się wszystkiego o KITESURFING'u. Kitesurfing dla początkujących, kite kursy, imprezy, filmy, recenzje, giełda - sprzęt używany.


Kiteforum.pl

kiteforum - forum kitesurfing'u. Kitesurfing, snowkiting, informacje, porady, newsy, relacje, czat, recenzje, spoty, zdjęcia, giełda, galeria


Slingshot Kitesurfing

Sprzęt do kitesurfingu - latawce, kite, deski, akcesoria, szkolenia, kursy, pomoc w doborze sprzętu.


Specjalisci od broni

Parabellum - sklep z bronią, sprzedaż broni i amunicji w ofercie (broń myśliwska, broń palna, broń używana, bez zezwolenia, sprzedaż wiatrówek). Specjalisci od broni zapraszają - słuzymy fachową pomoca i radą.


Sporty ekstremalne

Portal - tematyczny - sporty ekstremalne, wiadomości, najnowsze informacje ze świata wyczynów podnoszących poziom adrenaliny.


eXtreme - Bam Margera

Strona o Viva la Bam, Bam Margera, deskorolka, fingerboard, la parkour, rolki, rowey, bmx, bike, oraz wiele wiele innych. Bam Margera, Viva La Bam, MTV, Deskorolka


SEV - parkour team

Oficjalna strona warszawskiej grupy parkour SEV.


Spadochrony holowane - www.parasail.and.pl

Profesjonalne informacje dotyczące: spadochronów holowanych za motorówką, skuterem wodnym i pojazdem (także quadem); wyciągarek, szkoleń, napraw sprzętu latającego i pływającego.


Spływy Kajakowe Drawą

Spływy Kajakowe Drawą - trasa spływu, opis miejscowości na odcinku, szlak turystyczny