Katalog stron ABIX

Podkategoria - Trener indywidualny Warszawa

DODAJ STRONĘ

Najnowsze strony

Elite Zone - trenerzy personalni

Elite Zone stworzyliśmy z myślą o tych wszystkich, którzy lubią i chcą kompleksowo zadbać o swój wygląd i zdrowie, nie przemierzając w tym celu wzdłuż i wszerz całej Warszawy. Mimo, iż jesteśmy usytuowani w centrum miasta obce są nam tłumy. Kameralna atmosfera sprzyja osiąganiu wspaniałych rezultatów. To co nas wyróżnia od innych miejsc to nastawienie na efekty poprzez trening personalny. Trener personalny to osoba, która gwarantuje rezultaty i wysoką jakość świadczonych usług.


Trener personalny Warszawa

Michał Derlicki to utytułowany trener Wushu Michał zdobył złoty medal na mistrzostwach Polski. Twój trener osobisty ułoży Ci prawidłowy plan treningowy oraz odpowiednią dietę przystosowaną idealnie pod Twoje ciało. Dzięki indywidualnym zajęciom z Michałem osiągniesz swoje założone cele, zrzucisz kilka kilogramów oraz poprawisz swoją kondycję fizyczną. Treningi personalne Warszawa i okolice. Michał dojedzie do klienta.


Trener osobisty Warszawa

Organizacja ABCtreningu frapuje się prowadzeniem treningów personalnych. Toteż jeżeli czujesz potrzebę instruktażu z własnym trenerem, powinieneś odwiedzić Naszą www internetową. Znajdziesz tam niezbędne wiadomości do kontaktu z Nami, a także opis oferty i cennik. Co więcej jeżeli chciał byś uczestniczyć w treningu wspólnie ze znajomym, nie ma kłopotu! Istnieje alternatywa treningu ze znajomym, a przy tym zapewniamy ulgę 50% za daną usługę. Zapraszamy!