Katalog stron ABIX

Podkategoria - sporty i sztuki walki

DODAJ STRONĘ

Najnowsze strony

Krav Maga Bielany

Defense Line to nie tylko fitness i nie tylko samoobrona. Klub zrzesza osób dzielących podobną filozofię życia, w której nie ma miejsca na „nie mogę”. Wiara we osobiste sposobów połączona z realnym dążeniem do realizacji indywidualnych celów łączy wszystkich klubowiczów. Za pomocą witryny można zapisywać się na specjalne szkolenia samoobrony, a oprócz tego na seminaria, gdzie wymienia się doświadczenia miedzy klubowiczami.


Blackbelt - akcesoria do sztuk walki

Sklep internetowy oferujący wszystko co jest potrzebne osobom trenującym sztuki i sporty walki, poczynając od odzieży i obuwia sportowego, poprzez różnego rodzaju ochraniacze niezbędne do trenowania sportów kontaktowych, sprzęt, broń i akcesoria wykorzystywane podczas treningu, aż po pamiątki i gadżety związane ze sztukami walki.


Kołobrzeska Szkoła Taekwon-do Jul-Dong

Prowadzimy treningi koreańskiej sztuki samoobrony Taekwon-do ITF


Sklep z Akcesoriami do Sztuk Walki Orient

Strona sklepu internetowego i stacjonarnego ze sprzętem, odzieżą i akcesoriami do sztuk i sportów walki. Szeroki asortyment.


SportSklep.pl dla wymagających, profesjonalne doradztwo, szybka dostawa.

Sklep internetowy dla wymagających, profesjonalne doradztwo, szybka dostawa. W ofercie produkty do sportów walki, fitness, jogi, pilates, kulturystyki, stroje i akcesoria pływackie Everlast. Zegarki i odzież sportowa Everlast oraz kurtki lotnicze Alpha Industries. W ofercie dostępne produkty firm: Adidas, Reebok, Nike, Kettler, BH Fitness, Life Fitness, Maturo, Hill&Hill oraz wielu innych.