Katalog stron ABIX

Podkategoria - wspinaczka

DODAJ STRONĘ

Najnowsze strony

Buty do wspinaczki

Wygoda wspinania jest nader elementem, to właśnie sprawia, że rozpoczynając swoją przygodę z górami mamy ochotę ją rozwijać. Jak głosi złota sentencja but do wspinaczki powinien być dobrze dopasowany, nie za szeroki, nie za obcisły. Najlepiej dlatego sprawdzają się butytworzone ręcznie, pragnę dlatego zaprezentować firmę TRIOP. Jest to Czeska firma z przeszło 20-letnimi tradycjami w wytwarzaniu obuwia wspinaczkowego. Wybierając towary z ich oferty masz pewność wyśmienitego wspinania obojętnie czy zaczynasz czy zajmujesz się tym długo.


Wspinanie

Profesjonalna ścianka wspinaczkowa w miejscowości Rybnik. Zapraszamy jakichkolwiek wspinaczy jak i młodzież do wspinania się razem z nami. Ścianka do wspinaczki umożliwi Wam silne wyzwanie na wiele godzin wspinania. Ściana oraz wyposażenie posiada należyte atesty, tym samym wspinanie się na naszej ściance do wspinania jest pewne a także niezmiernie przyjemne. Nie przesiaduj w domu bez ruchu tylko zabierz ziomków i przyjdź się wspinać.


Ludzie Gór

Narciarstwo wspinaczka górska przewodnictwo.


Maciek Lasyk - strona prywatna

Prywatna strona Maćka Lasyka (vide docenta :P). Góry (nasze polskie i inne), fotografia (pejzaże górskie, wschody, zachody, miasto, portret), programowanie, wspinaczka..


KMZ - SZKOŁA WSPINANIA

Podstawową działalnością jaką prowadzimy jest szkoła wspinania. Zajmujemy się również projektowaniem i produkcją chwytów wspinaczkowych na potrzeby sztucznych ścian. Profesjonalne podejście do szkolenia i uśmiech to gwarancja bezpiecznej i wspaniałej przygody, która Was czeka. Uczymy nie tylko jak się wspinać, ale przede wszystkim jak to robić bezpiecznie. Zajęcia prowadzone są przez instruktorów wspinaczki z licencją MENiS. Każdemu uczestnikowi Szkoła zapewnia kompletny sprzęt do uprawiania wspinaczki (uprząż, kask, linę, karabinki, pętle itd.) posiadający atesty UIAA (Międzynarodowej Federacji Związków Alpinistycznych) oraz CE (Certyfikat Unii Europejskiej). Kursant musi jedynie posiadać własne obuwie wspinaczkowe. Zapraszamy do współpracy i wspólnego wypoczynku!


Moje Góry

Jestem alpinistą wspinającym się po przebytej operacji kardiochirurgicznej. Zapraszam do zobaczenia Moich Gór