Katalog stron ABIX

Podkategoria - golf

DODAJ STRONĘ

Najnowsze strony

Driving range

Serdecznie zapraszamy Państwa na stronę Golfosfera. W naszych zamierzeniach Golfosfera jest miejscem, gdzie każdy golfista poczuje się jak w raju. Golfosfera to symulator golfa jak i driving range w Poznaniu. Umożliwiamy grę w golfa przez cały okrągły rok. Organizujemy turnieje oraz rozgrywki ligowe, jak i club fitting. Naszą ideą nie jest konkurowanie z klubami golfowymi, a zapewnienie wyjątkowej atmosfery, oraz miejsca dla przyjacielskich spotkań golfowych, szczególnie podczas sezonu zimowego. Kochamy grę jaką jest golf, odwiedź naszą stronę już dziś, razem możemy stworzyć mekkę poznańskiego golfa.


GOLF | Gra Obyczaje Ludzie Fakty

Wszystko co chcielibyście wiedzieć o golfie ale baliście się zapytać. Na naszej stronie znajdziecie nie tylko wyniki z turniejów, sylwetki sławnych golfistów i peany na temat pól golfowych. Serwujemy także informacje o darmowych transmisjach w internecie, prezentujemy piękne golfistki i piszemy o golfie na luzie.


Golf

Golf z dnia na dzień zyskuje coraz większą liczbę zwolenników. W niepamięć odeszły czasy, kiedy w golfa grały jedynie osoby zamożne, jedno jednak pozostało – prestiż samej gry. To on, poza satysfakcją i przyjemnością, regularnie przyciąga kolejnych golfistów. Golf może stać się również Twoją pasją.


Wyjazdy golfowe Tajlandia - Dreamsgolf

Firma Dreamsgolf zaprasza na: golf i wyjazdy golfowe. Tylko u nas golf w miejscowości Phuket - Tajlandia. Zapewnimy aktywny wypoczynek i wspaniałe przeżycia.


Golf 24 - Golf w najlepszym wydaniu tylko na golf24.pl

Profesjonalny Portal Golfowy - wszystkie informacje z zakresu golfa.