Katalog stron ABIX

Podkategoria - kajakarstwo

DODAJ STRONĘ

Najnowsze strony

Spływ kajakowy Drawa

Przyjeżdżając na spływ kajakowy Drawa można wypożyczyć sprzęt kajakowy oraz kanu trzyosobowe wraz z osprzętem, w postaci lekkich wioseł polietylenowych, kamizelek asekuracyjnych w tym również w rozmiarach dla małych dzieci. Rzeka Drawa bierze swój początek w rynnowej dolinie polodowcowej, tzw. Dolinie Pięciu Jezior, położonych pomiędzy Połczynem Zdrojem, a Kluczewem. Jest drugim co do wielkości po Gwdzie dopływem Noteci. Często organizowane są jednodniowe spływy kajakowe. Jednodniowe eskapady kajakiem są dobrym rozwiązaniem dla osób, które nie chcą biwakować w namiocie czy kwaterze. Taki jednodniowy spływ kajakowy Drawa polecany jest osobom, które mają mało czasu, ale chcą wykorzystać go aktywnie. Zapraszamy do zapoznania ie z nasza ofertą na stronie internetowej kajaczkiem.pl


Producent poziomych rowerów wodnych

Szybkie i lekkie poziome rowery wodne jakich nie widziałeś. Nie wiem czym znasz uczucie niezależności jaką daje jednoosobowy kajak, czy odczucie stabilności i wygody roweru wodnego. Niezależnie od tego jak jest to Ci bliskie, wyobraź sobie, że możesz tego doświadczyć jednocześnie. Sprawdź to sam! Kupuj u producenta.


Spływy kajakowe po Bugu, Paintball

Spływy kajakowe po Bugu i jej dopływach, gry w paintball, wypożyczalnia kajaków. Imprezy paintballowe dla firm, grup zorganizowanych oraz osób indywidualnych na terenie Chełma i okolic. Organizujemy spływy kajakowe Bugiem grupowe, rodzinne i indywidualne, z nami zagrasz w paintball. Weekendowe spływy kajakowe


kajaki

Spływy kajakowe. Jeśli interesują Cię kajaki, spływy, Brda, Wda, Zbrzyca, Słupia, Łupawa, Wieprza to zapraszamy na naszą stronę internetową.


Spływy kajakowe Rega

Wiking Sport - Najpiękniejsze rzeki Polski &8211; Brda, Czarna Hańcza, Drawa, Wda, Rospuda, Rega i inne... oraz spływy na Litwie.