Katalog stron ABIX

Podkategoria - jazda konna

DODAJ STRONĘ

Najnowsze strony

jeździectwo

Wszyscy zdają sobie sprawę z tego, jak korzystny oddziaływanie na stan naszego zdrowia i naszego smopoczucia ma uprawianie sportu. Można powiedzieć, że propaguje się współcześnie sport i rekreację, która stanowi część trendu zdrowego trybu życia, na który składa się kilka elementów. Każdy powinien uprawiać taki sport, jaki lubi. Dyscyplin sportowych jest naprawdę mnóstwo, więc jest w czym wybierać. Jedni lubią przejażdżki rowerowe, czy bieganie. Inni wolą postrzelać na strzelnicy, czy jechać konno. Wielu lubi także sporty zespołowe, które są i sposobnością do spotkania towarzyskiego. Bez względu od tego, jaki sport wybierzemy, istotne, by uprawiać go regularnie. Tylko wtedy przyniesie on upragniony skutek i będzie faktycznie spełniać swoją pro zdrowotną rolę. Coraz częściej korzystamy z Internetu, by wybrać taki rodzaj ruchu, jaki chcemy. Dzięki wyszukiwarkom internetowym możemy błyskawicznie znaleźć zajmujące nas hasło, np. blokady rowerowe i znaleźć wiele wartościowych informacji, jak również opinii na dany temat. Uprawianie sportu staje się po jakimś czasie zdrowym nawykiem. Bez tego czujemy się po prostu źle, zaczyna nam czegoś brakować. Jest to także skutek wydzielanych podczas wysiłku endorfin, które w pewien sposób są dla nas uzależniające.


Pałac Dziwiszów - nauka jazdy konnej

Jazda konna w Dziwiszowie (Dolny Śląsk, okolice Jeleniej Góry), hotel dla koni, pokoje do wynajęcia, przejazdy bryczką, kuligi, ogniska, Hubertus, jeździectwo. Jazdy konne odbywają się pod okiem doświadczonego instruktora. Nasze konie możesz zobaczyć w galerii.


Stadnina Koni oraz Ośrodek Jeździecki i Jeździecki Klub Sportowy BELFEGOR Wrocław

Stadnina Koni oraz Ośrodek Jeździecki i Jeździecki Klub Sportowy BELFEGOR Wrocław jest największym prywatnym ośrodkiem tego typu we Wrocławiu. Szczycimy się hodowlą koni sportowych z najlepszych linii i rodów hodowlanych. Ośrodek jeździecki jest przystosowany do wszechstronności i dynamiki rozwoju dyscyplin jeździeckich sportowych i rekreacyjnych. W naszym ośrodku zatrudniona jest profesjonalna kadra instruktorów, trenerów i specjalistów psychologii koni. Szczycimy się doświadczeniem i profesjonalizmem. Oferujemy: - treningi sportowe: skoki, ujeżdżenie, wkkw; - jazdy rekreacyjne w terenie i na ujeżdżalni; - naukę jazdy konnej; - zaliczenie wf'u dla studentów; - dzierżawę koni; - wakacje w siodle; - pracę metodami naturalnymi; - obsługę i organizacje imprez masowych i kameralnych; - stanówkę elitarnymi ogierami; - sprzedaż koni sportowych i hodowlanych; - pensjonat dla koni; -...


Stadnina Koni i Ośrodek Jeździecki "Belfegor"

Oficjalna Witryna Stadniny Koni, Ośrodka Jeździeckiego i Jeździeckiego Klubu Sportowego BELFEGOR