Katalog stron ABIX

Podkategoria - polonia

DODAJ STRONĘ

Najnowsze strony

Londyn

Serwis dla osób przebywających na emigracji. Wielka Brytania to kraj, do którego wybywa naprawdę spora ilość osób z Polski. Najistotniejszym argumentem bywa naturalnie poszukiwanie lepszego jutra. Szacuje się, że jest to wartość blisko sześćset tysięcy ludzi. Niektórzy zjeżdżają tylko na zajęcia sezonowe, inni emigrują na kilka lat, jednakowoż ta liczba stale wzrasta. Na powodzenie podróży do Anglii ma wpływ wiele czynników, jednakże główne z nich to dobre wynagrodzenie, brak problemu w wyszukaniu pracy oraz fantastyczne warunki socjalne dla rezydentów Anglii. Szczególnie z tych powodów Polacy wybierają ten kierunek.


Polonia w Manchester

Portal Manchesterpl.com to głowne źródło informacji dla Polaków mieszkających w Manchesterze, a także cenna pomoc dla „nowoprzyjezdnych”. Portal dostarcza bieżących informacji o życiu Polonii w Manchester a takze o pracy, wiadomosci, mieszkanie i poradnik emigranta. Rodacy znajdą tu wiele cennych informacji zawartych w poradnikach, liczne artykuły, wywiady z ciekawymi ludźmi, mają możliwość umieszczania ogłoszeń i komunikowania się za pośrednictwem forum.


forumszwecja.net - Forum Polonii w Szwecji, Forum Szwecja

orum dla polaków mieszkających i pracujących w Szwecji a także dla wszystkich co są ciekawi zielonej i spokojnej Szwecji i mają ze Szwecją choć trochę wspólnego.


poloniauk.com portal internetowy

Serwis w założeniu skierowany jest do ludzi w przedziale wiekowym między 21 a 38 rokiem życia. Kierujemy nasze działania do zarówno do tych, którzy są w Wielkiej Brytanii od niedawna, jak również do grupy ludzi, którzy są tutaj od kilku – kilkunastu lat. Potrzeba i poczucie polskości zawsze będzie w każdym z nas bez względu na czas, który spędzamy na emigracji. To z tego powodu właśnie zachowujemy w naszych domach tradycje, język, kulturę i obyczaje, które przywieźliśmy ze sobą. Docieramy do szerokiej grupy odbiorców z różnych warstw społecznych i ekonomicznych, charakter serwisu oraz poruszana tematyka traktuje o sprawach życia codziennego, nie kierujemy się wyznaczonym czy też określonym nurtem. Piszemy i słuchamy tego co do powiedzenia ma zwykły człowiek.


JERSEY - wyspa skarbów

Polska strona o wyspie Jersey. Informacje o wyspie, kamery na Jersey, Galeria zdjęć, Ogłoszenia, Aktualności


Zwyczaje ludowe

Zwyczaje, święta, tradycje - portal o polskości i Polakach.


Praca,mieszkanie,nauka,zdrowie-Polacy w Southampton(Hampshire/Anglia)

Polonia w Southampton(Hampshire/UK):Pierwszy serwis dla Polaków mieszkających i pracujących w Hampshire w Anglii. Porady jak żyć w Wielkiej Brytanii, praca, ogłoszenia.


TYCHOWO FM

Strona poświęcona Polakom za granicą,ich życiu i twórczości.


Hull.pl - Polacy w Hull - Polska Społeczność w Hull

Polska Społeczność w Hull