Katalog stron ABIX

Podkategoria - medyczne

DODAJ STRONĘ

Najnowsze strony

Secura Nova - Pikflometry

Trzeba zaznaczyć, iż nie ma jednego przyrządu, które w każdym przypadku dolegliwości dróg oddechowych na przykład astmy oskrzelowej, zapewniałyby skuteczność terapii. To od wskazań specjalistów zależy, czy mamy używać inhalatory, czy też konieczne będą ssaki medyczne. W zależności od typu dolegliwości lekarz podejmuje decyzję, czy na przykład starczy inhalator do terapii, czy też konieczny będzie ssak medyczny. To ostatnie urządzenie doskonale się sprawdza, jeżeli zachodzi potrzeba usuwania z organizmu pacjenta zbytniej ilości płynów.


Defibrylator

Internetowy sklep medyczny, funkcjonujący w lokalizacji www.i-Medyczny.pl, oferuje towary medyczne uznanych producentów. W naszej ofercie asortymentowej dostępne są takie pozycje, jak: inhalator, glukometr, poduszki, defibrylator, a także nebulizator. Dodatkowo w sprzedaży mamy: pieluchomajtki, banki bezogniowe i lignina. Zamawiając artykuły w naszym sklepie, macie możliwość osobistego pobrania towaru w sklepie w Rzeszowie. Oferowane produkty na stronie można przeszukiwać pod kątem cen a także konkretnego producenta. Zapraszamy do wizytowania naszego sklepu medycznego i nadsyłania zapytań ofertowych. Nasi pracownicy zawsze gotowi są służyć fachowym doradztwem.


Sklep medyczny

Nie przepłacaj w aptekach! Wysokiej jakości produkty higieniczne i opatrunkowe firmy Matopat dostępne w sklepie internetowym prosto od producenta! Oferujemy również pieluszki bella happy, pieluchomajtki dla dorosłych, wkładki urologiczne, odzież i rękawice ochronne, zestawy do pielęgnacji osób starszych. Zaopatrzenie gabinetów stomatologicznych, ortopedycznych, ambulatoryjnych i weterynaryjnych.