Katalog stron ABIX

Podkategoria - kolekcjonerstwo

DODAJ STRONĘ

Najnowsze strony

Blog Skarbnicy Narodowej

Firma Skarbnica Narodowa, będąca czołowym dystrybutorem monet i medali okolicznościowych w Polsce, ma przyjemność zaprosić wszystkich miłośników numizmatyki do odwiedzenia bloga tworzonego przez swoich ekspertów. Zapewniamy obszerne i rzetelne informacje dotyczące najciekawszych numizmatów z całego świata, jak również wiele związanych z nimi ciekawostek. Za pośrednictwem naszego bloga SkarbnicaNarodowa.info.pl nasi specjaliści dzielą się także swoją bogatą wiedzą i długoletnim doświadczeniem za zakresu tworzenia własnych kolekcji monet i medali, jak również odpowiedniego przechowywania naszych wyjątkowych egzemplarzy. Do odwiedzin bloga zapraszamy wszelkich kolekcjonerów, którzy pragną stale poszerzać wiedzę na temat swojego hobby.


monety kolekcjonerskie

Strona poświęcona tematyce monet i numizmatyki. Ciekawe artykuły dotyczące inwestowania w monety z takich okresów jak: okres PRL, okres międzywojenny, a także o monetach dwuzłotowych, monetach z Papieżem i dukatach lokalnych. Ciekawe artykuły i wysoka zawartość merytoryczna dla wszystkich którzy interesują się numizmatyką, profesjonalistów i amatorów. Wkrótce na stronie znajdą się informacje na temat korzystnego skupu monet i banknotów. Zapraszamy do lektury.


Stare monety

Strona poświęcona tematyce monet i numizmatyki. Ciekawe artykuły dotyczące inwestowania w monety z takich okresów jak: Grecja Starożytna, Rzym Starożytny, cesarstwo Rosji. Znajdziesz tutaj również szereg artykułów dotyczących monet zastępczych oraz monet okresu międzywojennego. Wkrótce ukażą się artykuły dotyczące inwestowania w poszczególne monety, a także informacje na temat korzystnego skupu monet i banknotów. Strona przeznaczona zarówno dla zaawansowanych numizmatyków jak i początkujących, dopiero co zaczynających swoją przygodę z monetami, a w szczególności ze starymi monetami


Pocztówki

Stare pocztówki, widokówki, zabytkowe kartki i książki historyczne. Całokształt zobaczysz na serwisie pocztówki.net, który zrzesza fanów starych kartek z całej Europy. Tylko tutaj najnowsze niusy na temat spotkań kolekcjonerów, wiadomości o wystawach oraz prężnie rozrastająca się galeria pocztówki. Przystąp do naszego klubu, wymieniaj się pocztówkami, zdobywaj kontakty z kolekcjonerami z całej Polski, pomóż nam powiększyć naszą wirtualną galerię widokówek. Zachęcamy do odwiedzin oraz do współredagowania portalu!


ZIPPO forum

Jedyne w Polsce forum ZIPPO. Wymiana poglądów, doświadczeń. Prezentacja swoich kolekcji. Tricki, zapalniczki itd.