Katalog stron ABIX

Podkategoria - parki rozrywki

DODAJ STRONĘ

Najnowsze strony

Escape room w Poznaniu

Pokój z zagadkami czy też nawiedzony strych w Poznaniu czyli zachęcamy do wybierania niezwykle ciekawej i oryginalnej rozrywki. Jeżeli szukacie czegoś na imprezy firmowe, jeżeli szukacie czegoś na wyjścia rodzinne czy ze znajomymi to oczywiście nasz pokój zagadek jest idealnym rozwiązaniem. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z tym co przygotowaliśmy, Escape Room Poznań to po prostu najlepsze pokoje zagadek w Poznaniu


Najnowocześniejsze place zabaw

Nowoczesność wkracza w każdą dziedzinę życia- wkroczyła także w place zabaw. Przeżytkiem staja się powoli dawne metalowe palce zabaw- jakże niebezpieczne dla naszych dzieci- dziś maja państwo propozycję nowoczesnych placów zabaw z wytrzymałego, odpornego i bezpiecznego plastiku i drewna- idealne dla naszych dzieci.


Aquapark

Zapraszamy na doskonałą zabawę i wypoczynek pośród mnóstwa wodnych atrakcji. Jesteśmy największym krytym aquaparkiem w Polsce i jednym z największych obiektów tego typu w Europie! Zapraszamy na doskonałą zabawę i wypoczynek pośród mnóstwa wodnych atrakcji. Jesteśmy największym krytym aquaparkiem w Polsce i jednym z największych obiektów tego typu w Europie!


Place Zabaw

Firma Marcin Krawczyk to wieloletni producent elementów wyposażenia placów zabaw. W szerokiej gamie naszych produktów są m.in. zjeżdżalnie, piaskownice, huśtawki, karuzele, bujaki oraz pojazdy drewniane. Dokładamy starań, aby nasze zabawki były całkowicie bezpieczne i minimalizowały możliwość odniesienia jakichkolwiek obrażeń przez dzieci.


Vgo.Pl - portal rozrywkowy

Portal wielo-tematyczny. U nas znajdziesz łańcuszki z gadu-gadu, wiersze, pliki do ściągnięcia: gry, programy, muzyka i filmy. Pośmiejesz się razem z nami przy śmiesznych tekstach i kawałach. Znajdziesz tipsy i kody do gier oraz teksty piosenek. Obejrzyj super tapety. Porozmawiaj z nami na forum.