Katalog stron ABIX

Podkategoria - aplikacje java

DODAJ STRONĘ

Najnowsze strony

Aplikacje na Androida

Na tej stronie internetowej możesz znaleźć dużo ciekawych informacji o już dostępnych i nadchodzących aplikacjach na urządzenia z Androidem jak również odnośniki do najlepszych z nich. Sprawdź co się aktualnie dzieje i wybierz najlepszą aplikację dla siebie i ciesz się z jej użytkowania. Gorąco zapraszamy wszystkich nowych użytkowników telefonów z androidem.


Tanie dzwonki

Tanie dzwonki na telefon komórkowy, oraz tanie loga, wygaszacze, gry java, polifonia i filmy na komórki. Tania bramka sms i mms do wszystkich sieci


Oryginalny obraz

Jeśli chcemy, aby w naszym domu znajdował się niepowtarzalny obraz i chcemy zainwestować w młodych jeszcze nieznanych artystów najlepiej udać się na wernisaż organizowany przez kluby studenckie lub przez studentów Akademii Sztuk Pięknych.


Motorola - wszystko czego potrzeba

Strona zawiera wszystko na temat telefonów motorola. Znajduje się dużo plików, rozbudowane forum,dużo artykułów. Znajdziesz tu wszystko czego szukasz do swojej motki. c650,c651,e398,e1000,l6,l7,v3,v3i,t722,V547,V235


Programy dla telefonów na zamówienie

Strona producenta programów dla telefonów komórkowych.


Aplikacje Java

Wortal poświęcony programom dla telefonów komórkowych.


Aplikacje Java na twój telefon komórkowy

Przydatne programy Java na telefon komórkowy - Mapa Polski, Dzienniczek Ucznia, Notatnik i inne. Aktualności, forum, baza telefonów - Nokia, Sony Ericsson, Siemens, Motorola.