Katalog stron ABIX

Podkategoria - reklama

DODAJ STRONĘ

Najnowsze strony

Badania ankietowe Poznań

Naszą agencję badawczą tworzą doświadczeni metodolodzy, moderatorzy oraz ankieterzy. Na terenie całej Polski realizujemy badania ankietowe zarówno bezpośrednie (badania door to door, IDI, FGI, traffic survey) jak i telefoniczne (badania CATI). Dzięki naszemu profesjonalnemu podejściu do badań marketingowych posiadamy na swoim koncie już ponad 300 zrealizowanych projektów.


Manager Tomasz Jakubowski

Zapraszam Państwa miło na swoją stronę internetową http://www.tomaszjakubowski.pl/, gdzie odnajdują się najważniejsze dane dotyczące mojej działalności. Od 14 lat absorbuję się zarządzaniem programami, dzięki czemu mogę zaproponować profesjonalną pomoc i Państwu. Współpracowałem z firmami polskimi i zagranicznymi, dzięki czemu nabyte doświadczenie istnieje faktycznie bogate. Pomagam w programach własnych i komercyjnych, dzięki czemu jakikolwiek program zdołam poprowadzić. Mam dodatkowo doświadczenie w prowadzeniu systemów marketingowych.


Reklama Rybnik

Zachęcamy do zapoznania się z naszą kompleksową ofertą, która pozwala wykorzystać wiele możliwości jakie daje reklama. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie tworzenia wizerunku oraz jego utrwalania wśród odbiorców. Konieczność dotarcia do nowych klientów i promowania własnej marki bądź produktów, wymaga zaangażowania wielu kanałów reklamy i promocji. Gotowe rozwiązania znajdziecie w jednym miejscu jakim jest PRACOWNIA FORMA. Interesuje cię reklama w Rybniku typu oklejane samochodów w Rybniku? Zapraszamy do nas.


Szyldy emaliowane Mikołajczak

Nasi kontrahenci to przedstawiciele wielu firm w Europie takich jak: Willems Classics czy Emaillle Gigant. To wszystko sprawia, że nasze usługi rozpoznawane są nie tylko w kraju ale również poza jego granicami. Zapraszamy do skorzystania z oferowanych usług, są to szyldy emaliowane, wypalane w temperaturze 900 stopni, co sprawia, że są trwałe i niezawodne w niekorzystnych warunkach atmosferycznych. To co Państwu proponujemy to również tablice emaliowane. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.


E-mailing

Pozyskanie właściwych informacji, dostęp do konkretnej grupy odbiorców, a także fachowa oprawa aktywności każdego przedsięwzięcia to podwaliny sukcesu. Solidnie skonstruowany produkt, który Grupa Marketingowa TAI oddaje do dyspozycji klientów, stanowi bardzo ciekawą, jak również nowatorską propozycją, której adresatami są osoby, które cenią sobie solidność i perfekcję. Jeżeli interesuje Cię: generowanie leadów, nowoczesny target marketing, aranżowanie spotkań handlowych, a może także e-mailing, direct mailing, marketing bezpośredni, e-mailing, Call Center, telemarketing bądź Computer Assisted Telephone Interview – zapraszamy! Specjalizujemy się także w tworzeniu bazy danych (baza firm, baza podmiotów fizycznych).


Skrobaczki samochodowe do szyb - reklama na skrobaczkach

Nasza firma zajmuje się produkcją skrobaczek reklamowych znakowanych metodą tampodruku oraz z aplikacją płaską i 3D tz. naklejką pokrytą żywicą poliuretanową na której możemy wykonać druk pełnokolorowy np. zdjęcie produktu, logotyp, rysunek itp. Produkowane przez naszą firmę skrobaczki wykonane są z tworzywa ABS co pozwala na drukowanie bezpośrednio na materiale bez wcześniejszej aktywacji co skraca czas produkcji. Dostępne kolory: biały, żółty, czerwony, zielony, granatowy i czarny. Inne kolory wykonujemy na indywidualne zamówienie wg wzorników kolorystycznych RAL i PANTONE.


Gabloty Aluminiowe

www.Sklep.Tablitek-Pro.pl to lokalizacja sklepu, za pomocą którego można kupować różnego typu materiały reklamowe. Obecnie nasza oferta to w szczególności: tablice ogłoszeń, tablice korkowe, a także tablice reklamowe. Jesteśmy w stanie wykonać również gabloty ogłoszeniowe, tablice z nazwą ulic i gabloty aluminiowe. Jesteśmy zawsze otwarci na oczekiwania i sugestie naszych klientów, dlatego chętnie wykonujemy takie zlecenia jak gabloty na klatki a także gabloty na słupkach, które umieszcza się na placach zabaw. Realizujemy także sprzedaż gadżetów reklamowych, a wśród nich kubeczki z napisami, długopisy oraz smycze z nadrukami. Produkty na stronie sklepu można wyszukiwać po kategoriach lub wskazując odpowiednią nazwę w wyszukiwarce. Wyznacznikiem wyboru może stać się producent albo cena.


Szyldy reklamowe Wrocław

Powyższy portal prezentuje usługi prestiżowej agencji reklamowej z Wrocławia. Firma Light Solutions trudni się tworzeniem szyldów reklamowych, tablic, kasetonów oraz liter przestrzennych. W swoich działaniach wykorzystuje najnowsze trendy designu, sprawdzone strategie marketingowe oraz dobrej jakości tworzywa. Agencja współpracowała z wieloma popularnymi markami: Black Red White, Dr Irena Eris, Rodis Development. Od dawna cieszy się uznaniem w branży reklamowej. Więcej szczegółów na witrynie www.


Formy reklamy

Dziś dobra reklama to podstawa do wypromowania firmy czy też produktu lub usługi, a także osobowości. Dawniej popularne było nawoływanie na bazarach. Obecnie reklama ma wiele różnych form. Strona przedstawia różnorodne formy reklamy i marketingu. Znajdują się tu opisy reklamy w internecie, pozycjonowania stron, reklamy w TV, reklamy prasowej, spotów radiowych. Opisane są: reklama wielkoformatowa, popularne dziś social media (reklama na portalach społecznościowych), dystrybucja materiałów reklamowych oraz inne dostępne dziś formy reklamy.


Kasetony Warszawa

Przedsiębiorstwo Abaprim proponuje różnego rodzaju standy reklamowe, od dużych do standów rozmiaru A5. Technologia, w której są wytwarzane, bazuje na bezpośrednim druku na podłożach z tektury falistej i różnego rodzaju tworzywach sztucznych, a także płytach piankowych. Doskonałe zaplecze zakładu pozwala również na użycie metalowych elementów konstrukcyjnych do stworzenie elementów reklamowych.


Filmy promocyjne

IGIS wytwarza filmy reklamowe bardzo wysokiej klasy. Grupę budują eksperci, którzy są zarazem pasjonatami, zaangażowanymi w zdobywanie wszelkiej nowej wiedzy z obszaru multimedialnego przekazu. Swoimi usługami IGIS profesjonalnie tworzy prestiż innych organizacji i konsumentów indywidualnych. W filmach promocyjnych można pochwalić się osiągnięciami i pokazać swoje inne mocne strony. Estetyka filmów uwiecznia markę w pamięci.


baloniki reklamowe, baloniki z nadrukiem, balony reklamowe

Centrum Promocji TIM producent i sytrybutor baloników reklamowycyh, balonikow z nadrukiem. Przykladowe ceny; balonik 11 cali, jeden kolor, jednostronnie 500 sztuk - 0,44 zł/szt. 1000 sztuk - 0,40 zł/szt. 2000 sztuk - 0,34 zł,szt. 5000 sztuk - 0,30 zł/szt. patyczek/zatyczka - od 0,10 do 0,15 zł (opcjonalnie) Zapraszamy do współpracy!!!