Katalog stron ABIX

Podkategoria - Ulotki

DODAJ STRONĘ

Najnowsze strony

Roznoszenie ulotek Warszawa

Dystrybucja ulotek to atrakcyjna forma reklamy, która trafia bezpośrednio do bardzo wielu odbiorców. Naszym kontrahentom oferujemy kolportaż ulotki, zawiadomień, broszur, ogłoszeń, informacji o rabatach i wszelkich innych materiałów reklamowych. Ulotki zawieszamy na klamkach lub wręczamy przechodniom przy uczęszczanych traktach Warszawy. Razem z klientem sprecyzujemy najbardziej istotne parametry akcji kolportażowej. Zwracamy uwagę na organizację pracy roznosicieli co przynosi zakładany wynik marketingowy. Roznoszenie ulotek wykonujemy proponując dogodne sposoby płatności i zniżek przy stałych zleceniach. Gwarantujemy rzetelność i sumienność świadczonych świadczeń.


Kolportaż ulotek

Firma Bagatela zajmuje się reklamą firm. Realizujemy i rozprowadzamy reklamy na ulotkach. W naszej ofercie znajduje się rozprowadzanie ulotek do euroskrzynek są to standardowe dostępne dla wszystkich skrzynki pocztowe oraz szereg innych kampanii takich jak woreczki foliowe na klamkach, na wycieraczkę, ulotki rozdawane przez hostessy oraz za potwierdzeniem firm i instytucji adresowo.


Ulotki

Jeśli posiadasz własną firmę, Twym głównym priorytetem jest przyciągnięcie jaknajszerszego grona nowych klientów. Jednym z najbardziej opłacalnych źrudeł reklamy jest napewno dobrze zaprojektowana profesjonalnie wydrukowana Ulotka. Ulotki drukowane przez naszą Drukarnię TPS druk są drukowane w rozmiarach A6, A5, A4 i A3, lub rozmiarch zmniejszonych. Druk ulotek na szerokiej gamie papieru kredowego. W ofercie również posiadamy druk ulotek na papierze FSC. Drukarnia Internetowa TPS druk oferuje również: naklejki, podkładki pod myszkę, teczki reklamowe, oraz produkujemy bilety. Nasza firma to terminowość zrealizowanych zleceń, profesjonalne podejście do klienta i Satysfakcja ze współpracy. Druk ulotek to nasza częsta usługa, drukujemy ulotki w formatach A6, A5, A4