Katalog stron ABIX

Podkategoria - agencja eventowa

DODAJ STRONĘ

Najnowsze strony

Pomada

Pomada powstała po to, żeby dopomagać wszystkim tym, którzy chcą efektywnie promować swoje poczynania o charakterze biznesowym. Showroom Pomada Fashion Office to firma prowadząca działalność w szczególności w takich obszarach jak najbardziej popularne media, moda i rozrywka. Od dawna obsługujemy różnego rodzaju imprezy modowe i eventy. Trudnimy się budowaniem długofalowych, pozytywnych interakcji z mediami. Nasza aktualna oferta obejmuje zapewnienie obecności produktów w najważniejszych mediach oraz przygotowywanie i wysłanie stosownych materiałów do mediów. Organizujemy też sponsoring i działania wizerunkowe typu B2B. Jesteśmy kreatywni, otwarci i zawsze gotowi wspierać naszych klientów.


Inspiracja - szkolenia i eventy

Organizujemy wyjątkowe i niezapomniane eventy, ciekawe szkolenia, imprezy integracyjne i tematyczne. Oferta kierowana jest do firm i klientów indywidualnych.


Najlepsza Polska Agencja Bookingowa

BPM Promotion czyli Bardzo Pozytywna Muzyka Promotion to grupa profesjonalistów która zadba o to by każda impreza w Twoim klubie czy dyskotece była sukcesem!


EVENT STUDIO agencja eventowo-reklamowa

Dynamiczna agencja eventowa specjalizująca się w event-marketingu i posiadająca własne studio nagrań, w którym produkowane są reklamy radiowe i telewizyjne. Organizujemy eventy, imprez firmowe i promocyjne. Przygotowujemy i przeprowadzamy kampanii reklamowe we wszystkich mediach. Projektujemy grafikę.