Katalog stron ABIX

Podkategoria - flagi reklamowe

DODAJ STRONĘ

Najnowsze strony

Maszty flagowe

Przedsiębiorstwo MMG to producent i dystrybutor rozlicznego typu flag i proporczyków. W naszej ofercie odnajdziecie takie wyroby jak flagi państwowe, flagi firmowe, sportowe czy Unii Europejskiej. Oprócz tego sprzedajemy kompletny asortyment, który pozwoli Ci na instalację fagi, czyli maszty flagowe i inne konstrukcje. Zdjęcia naszych adaptacji zobaczysz na naszej stronie. Zapraszamy miło wszystkich, którzy chcą zacząć z nami współpracę. Spółka MMG czeka na Was!


Producent flag

W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo każdy rodzaj flag, masztów oraz banerów reklamowych. Maszt flagowy jest jednym z najchętniej wybieranych nośników reklamy zewnętrznej. Popularność masztów flagowych wynika z niezwykle dynamicznej ekspozycji treści reklamowej, która jest zaprezentowana na fladze. Siła masztów flagowych znana jest od zawsze, gdzie flaga na maszcie była i jest jednym z najważniejszych symboli każdego państwa. Proponowane przez nas maszty flagowe znajdują zastosowanie jako wizytówki urzędów, firm, stacji benzynowych, hoteli, budynków użyteczności publicznej i wielu innych. Zapraszamy do kontaktu w celu dobrania indywidualnego rozwiązania zależnego od przeznaczenia, miejsca i sposobu użytkowania masztu.


Flagi reklamowe

Flagi reklamowe na zamówienie, tani i efektowny sposób na reklamę. Wysoka trwałość materiału, najnowocześniejsza technologia druku termotransferowego czyni nasze flagi najlepszymi na rynku.