Katalog stron ABIX

Podkategoria - reklama mobilna

DODAJ STRONĘ

Najnowsze strony

Agencja marketingu mobilnego - KISSdigital

Nad pracą KISSdigital mają pieczę Adam Kubiczek oraz Mateusz Zguda - wybitnie utalentowany duet, który dba o to, żeby gotowe a także przeprowadzane projekty odnosiły sukcesy. Zestawienie zamiłowania do technologii oraz marketingu zakończyło się już kilka razy udanymi kampaniami promocyjnymi. W swojej pracy opieramy się na prostych i skutecznych zasadach. Jednym z istotnych elementów naszej oferty jest wytwarzanie aplikacji mobilnych, które naszym kontrahentom ułatwiają nie tylko administrowanie przedsiębiorstwem, lecz także funkcjonowanie w domu, prowadzenie samochodu. Rozwiązania technologiczne jak również przydatne pomysły umożliwiają tworzonym przez nas aplikacjom zmieniać rzeczywistość. Wystarczy zerknąć na już przez nas sfinalizowane projekty, by nabrać przekonania, iż cechuje nas nie tylko twórcze myślenie, lecz również perfekcja zrealizowania jak również solidność projektowanych przez nas systemów. Tworzymy aplikacje dla systemów:  Android, iOS, Windows, Blackberry OS. Chociaż siedziba naszej firmy ma miejsce w Krakowie-Śródmieściu proponujemy współpracę firmom z całej Polski. Na wszelkie pytania chętnie udzielimy odpowiedzi telefonicznie, mailowo czy też osobiście w czasie spotkania. Zapraszamy również do nawiązywania kontaktu z nami przez Facebook tudzież Twitter, gdzie bez przerwy odpowiadamy na nurtujące Państwa pytania.


Oklejanie samochodów

Oklejanie samochodów - jedna z najlepszych form reklamy. Przedstawiamy Państwu ofertę firmy, która projektuje i wykonuje reklamę na pojazdach. Bardzo dobre efekty reklamowe można uzyskać niewielkim nakładem finansowym. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą kompleksową ofertą na naszej stronie www.


Mobile reklamowe oraz przyczepy reklamowe.

Każdy, kto chce skutecznie i szybko wypromować swój produkt bądź usługę szuka skutecznych środków promocji. Jednym z nich jest reklama mobilna a do takich niewątpliwie należy przyczepa reklamowa. Każda z nich jest efektowna, trwała, elastyczna w zastosowaniu i nowoczesna. Profesjonalne oświetlenie ledowe, atrakcyjne nadruki graficzne a także spoty dźwiękowe czynią nasze mobile reklamowe najlepszymi na rynku. Szukasz dobrej i skutecznej reklamy ? Tylko nasze przyczepy Ci to umożliwią.


Naklejki podłogowe i reklamowe

Na stronie informacje na temat reklamowych naklejek podłogowych. Naklejki tego typu najczęściej wykorzystywane są w supermarketach przy promocjach (np. wskazywanie drogi do punktu promocji), jak i przy reklamach produktów.


Roll upy

Firma Miko oferuje wydruki wielkoformatowe na bannery reklamowe, roll upy, ścianki wystawiennicze, kasetony itp. Oferowane wydruki są najwyższej jakości, drukowane na pierwszej klasy materiałach co zapewnia ich elegancki wygląd, trwałość oraz odporność na warunki atmosferyczne.


Potykacze

Agape, Łódź - reklamy. W ofercie: reklama na pojazdach, neony, tablice wolnostojące i totemy, litery przestrzenne, kasetony podświetlane, reklama na samochodach, plansze, szyldy reklamowe i inna reklama zewnętrzna. Reklama Łódź - zapraszamy po reklamy.