Katalog stron ABIX

Podkategoria - systemy wystawiennicze

DODAJ STRONĘ

Najnowsze strony

Stoiska targowe AA Studio Kombiko

AA studio Kombiko - firma zajmująca się kompleksowym przygotowaniem firm do wystaw targowych. W swojej ofercie posiadają posiadają szeroką gamę stoisk targowych, zarówno dla dużych jak i małych firm. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu klienci są bardzo zadowoleni z jakości świadczonych usług i powracają.


Stosika targowe i systemy wystawiennicze

Produkujemy nie tylko balony reklamowe, ale i pneumatyczne oraz stelażowe lady wystawiennicze. Ponadto wykonujemy siedziska roll upy i quick upy tak aby reklama była szybkorozkładalna. Dzięki nam twoje stoisko targowe będzie się wyróżniać nie tylko systemem wystawienniczym ale i atrapami produktów, flagami reklamowymi z nadrukiem czy innymi dodatkami które przygotujemy specjalnie dla Ciebie. Sprawdź naszą ofertę.


Efektowne stoiska targowe

Najlepszym sposobem na dotarcie do wąskiej grupy zainteresowanych klientów są efektowne stoiska targowe. Muszą one się wyróżniać spośród tłumu, bo tylko tak jest szansa na przyciągnięcie dużej ilości klientów. Polteam to przedsiębiorstwo wykonujące od wielu lat najlepsze stoiska wystawiennicze w kraju. W swojej ofercie posiadamy całą gamę gotowych stoisk, a także jesteśmy gotowi do podejmowania wyzwań konstrukcyjnych. Nasi klienci będą mieli dostarczone nietuzinkowe, gotowe stoiska wystawiennicze, które będą posiadały wszystko to co potrzeba. Na życzenie klientów organizujemy również materiały promocyjne oraz osoby odpowiedzialne za zachęcanie do podejścia do konkretnego stanowiska.


Systemy wystawiennicze, stendy, stoiska degustacyjne

Neodisplay - oferuje systemy wystawiennicze. Stendy, rollup, stoiska degustacyjne, x stand, stojaki na ulotki, itp. Ekspresowa realizacja, serdecznie zapraszamy Neodisplay


OPUS-B - Systemy wystawiennicze, systemy targowe, stoiska, grafika wielkoformatowa, scianki wy

Systemy targowe oraz wystawiennicze, stoiska targowe, scianki wystawiennicze oraz panele graficzne, standy lady promocyjne i roll-up


Opus-B Expo System - przeno¶ne systemy wystawiennicze

Systemy targowe oraz wystawiennicze, stoiska targowe, scianki wystawiennicze oraz panele graficzne, standy lady promocyjne i roll-up.