Katalog stron ABIX

Podkategoria - apele o pomoc

DODAJ STRONĘ

Najnowsze strony

Pomóz Biednej rodzinie !

estemy czteroosobową rodziną . Życie toczyło się spokojnie, normalnie dokąd latem 2009 roku ojciec rodziny niespodziewanie zachorował . Wydawało się, że choroba jak każda jest przemijająca, ale niestety tak nie jest . Choroba okazała sie poważna i bardzo kosztowna . Leczenie, rehabilitacja, wyjazdy do kliniki i lekarstwa pochłonęły masę pieniędzy . Jedna recepta pochłania 1500 złotych, co dla nas jest bardzo duzym wydatkiem . Obecnie na ... więcej na stronie


GoldWings Szkoła pilotów i stewardess,

GoldWings Flight Academy jest szkołą pilotów samolotowych PPL, CPL i ATPL, szkolimy stewardessy i stewardów. Z GoldWings nauka pilotażu pozwoli Ci spełnić marzenia o lataniu.


forum.amstaff.tox.pl :: Strona Główna :: Amstaff : Pit Bull :

Forum Poświęcone rasom bullowatym: American Staffordshire Terrier,American Pit Bull Terrier,Bull Terrier,Staffordshire Bull Terrier.


mieszkanie

W Polsce żyje ponad 38 mln. ludzi. Więc jeżeli chociaż 1/4 dołoży 0.50zł. to daje 4,75 mln - to o wiele za dużo. Nie chcę nic za darmo. Każdy kto pomoże ( i o ile wyrazi taką chęć) zostanie tu wymieniony. Dla firm i instytucji może to być dobrą reklamą ( logo i odnośnik do strony www, lub adres), gdyż zamierzam wysoko wypromować tę stronę :). A dla chętnych mogę stworzyć i/lub wypromować stronę www.


Pomoc finansowa

Pomoc finansowa za sms


1% i wspierasz Organizacje Pożytku Publicznego

1% dla Spes! O możliwości przekazania 1% podatku dla pożytku wspólnego!