Katalog stron ABIX

Podkategoria - noclegi nad jeziorem

DODAJ STRONĘ

Najnowsze strony

Noclegi nad jeziorem - Sielpia Wielka

Noclegi w domkach letniskowych nad jeziorem "Sielpińskim" w województwie świętokrzyskim proponuje Ośrodek Wypoczynkowy Regent. Sielpia Wielka jest atrakcyjną, turystyczną miejscowością położoną w północnej części województwa kieleckiego. Na wakacje do tego kurortu chętnie przyjeżdżają amatorzy wodnej rekreacji, grzybobrania i turystyki pieszej oraz rowerowej. Ośrodek Regent zaprasza do siebie gości w sezonie letnim (od maja do października).


Jezioro Białe Okuninka

Plusów Okuninki chyba nikomu nie trzeba obrazować. Jest to miejscowość położona obok Lublina znajdująca się we wschodniej części polski. Jest tutaj śliczne Jezioro Białe. W sezonie wakacyjnym odbywa się tutaj masa imprez oraz zabaw na trawce. Każdy odszuka tutaj coś dla siebie. Miejscowość jest kojarzona z weekendu z krokodylem który pływał w tutejszych wodach.


Wczasy nad jeziorem

Ośrodek wypoczynkowy ZACISZE gorąco zaprasza na znakomite wczasy nad jeziorem na Pojezierzu Gostynińskim. Ośrodek jest zlokalizowany w miejscowości Koszelówka, otoczony lasami. Obiekt jest świetnym miejscem na letni urlop z rodziną lub też zieloną szkołę – na gości czekają wygodne domki całoroczne i letniskowe, jak również pole namiotowe. Za sprawą atrakcyjnego zaplecza, jak na przykład miejsce na palenie ogniska, zjeżdżalnia wodna, plac zabaw czy wypożyczalnia sprzętu sportowego – Ośrodek rokrocznie przyciąga tłumy zainteresowanych.