Katalog stron ABIX

Podkategoria - moja muzyka

DODAJ STRONĘ

Najnowsze strony

ZAJĘCIA DLA DZIECI ŁÓDŹ

Autorska Szkoła Muzyki ALL THAT MUSIC kształci muzycznie dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe. Indywidualne bądź grupowe zajęcia prowadzone są przez wysoko wykwalifikowaną kadrę nauczycieli z wyższym wykształceniem muzycznym, oraz długoletnim doświadczeniem pedagogicznym. W swojej ofercie Szkoła Muzyczna posiada następujące zajęcia: nauka gry na pianinie, lekcje gry na keyboardzie, nauka gry na gitarze, nauka gry na skrzypcach, lekcje gry na flecie, lekcje śpiewu, zajęcia rytmiczne dla dzieci. Zajęcia nauki gry na instrumentach, nauki śpiewu, rytmiki dla najmłodszych dzieci, a także z teorii muzyki odbywają się w siedzibie Szkoły w godzinach od poniedziałku do piątku: 08:00 - 20:00, w soboty: 08:00 - 17:00. W trakcie roku szkolnego uczniowie mają możliwość brania udziału w wielu konkursach oraz okolicznościowych występach. Za swoją siedzibę Szkoła Muzyczna ALL THAT MUSIC obrała podwórko pięknie odrestaurowanej łódzkiej kamienicy mieszczącej się w Łodzi na ulicy Piotrkowskiej 145. Gorąco zapraszamy rodziców dzieci, młodzież oraz dorosłych na zajęcia muzyczne w Łodzi.


lenka warszawa

Juz w krotce 22 wrzesnia w Warszawskim klubie Stodoła odbedzie sie koncert artystyki ktora w Polsce zaslynela z reklamy TVN. Koncert Lenki odbedzie sie w klubie stodoła przy ulicy ul.Batorego 10, 02-591 Warszawa Polska od godziny 18. Bilety mozna kupic w naszym serwisie.


LESZEK DORMANOWSKI

Serdecznie witamy i zapraszamy w swiat muzyki Leszka Dormanowskiego,ktora skomponowal, zaaranzowal,gra na roznych instrumentach,spiewa i nagral w swoim studio.Mozliwoosc odegrania w systemie MP3


Insomnia Strona Oficjalna

Oficjalna strona Adama Mańkowskiego poświęcona projektowi muzycznemu Insomnia


Chuck Norris

Strona o Chucku Norrisie POLECAMY :D


Dr ErO - Oficjalna strona producenta

Oficjalna strona producenta muzyki elektroniczne, z niej pobierzecie najnowsze produkcje artysty, oraz dowiecie się kilku ciekawych rzeczy zna temat jego osoby.


Majka Jeżowska - piosenki dla dzieci, imprezy firmowe

Majka Jeżowska - oficjalna strona, piosenki dla dzieci, nowości dyskografia, piosenki dla dzieci, imprezy firmowe, eventy, program estradowy