Katalog stron ABIX

Podkategoria - leasing

DODAJ STRONĘ

Najnowsze strony

Flota

Arval Polska, to firma, powstała w 1990 roku. Początkowo firmę tworzyło parę osób, które wytężoną zaangażowaniem przyczyniły się do początkowych sukcesów. W ten oto sposób Arval Polska podpisał pierwszy znaczny kontrakt na wynajem kilkuset samochodów. Później przyszły kolejne osiągnięcia. Będąc nowatorem w dziedzinie leasingu operacyjnegi i dowodzeniu flotą przez lata współtworzyliśmy ten rynek. Dlatego też sprawiedliwie można nas określić ekspertami w swojej dziedzinie.


Poznańskie Centrum Pomocy Finansowej MAYDAY

Celem naszej firmy jest realizowanie usług finansowych przygotowanych na miarę możliwości i oczekiwań naszych klientów. Mamy do zaoferowania szeroki pakiet produktów, w skład którego wchodzą m.in. kredyty gotówkowe i hipoteczne, leasingi oraz nasz niewątpliwy atut – KREDYTY SAMOCHODOWE. Naszymi atutami są: szeroki pakiet usług finansowych, podpisywanie umów w miejscu wyznaczonym przez interesanta, doświadczenie poparte znajomością rynku, fachowe doradztwo, koordynujemy cały proces finalizacji zakupu samochodu od momentu sporządzenia wniosku do chwili odebrania kluczy do pojazdu oraz wiele innych o których przeczytasz na naszej stronie.


Leasing samochodowy

Podstawowym profilem pracy firmy jest oferowanie samochodów leasingowych. Portal zawiera dokładne informacje odnośnie wymaganych dokumentów do podpisania umowy. Leasing samochodowy jest bardzo korzystnym rozwiązaniem dla firm. Ciekawą ofertą jest wynajem pojazdów autobusowych i transportowych. Wszystkie zadania związane z wyborem samochodu można załatwić internetowo. Portal udostępnia anonse sprzedaży pojazdów poleasingowych. Na stronie opisane są zalety związane z wynajmem aut. Procedury prowadzące do umowy są naprawdę proste i nie trwają długo.


Leasing operacyjny i kapitałowy. NOMA 2 Leasing

NOMA 2 Leasing rozpoczęła działalność 14 lat temu jako jedna z pierwszych firm oferujących ten rodzaj usług finansowych w Polsce. Przez te lata, razem z Naszymi Klientami, pokonaliśmy wiele trudności związanych z brakiem jednoznacznych przepisów prawnych i podatkowych dotyczących leasingu. Na szczęście ten okres mamy już za sobą. Dzisiaj Noma 2 jest niezależną firmą leasingową aktywnie działającą na rynku. Zawdzięczamy to dbałości o jakość świadczonych usług, potwierdzonej Certyfikatem Jakości ISO 9001 i Medalem Europejskim, ale przede wszystkim zaufaniu i lojalności Naszych Klientów, którym bardzo dziękujemy. Tych z Państwa, którzy nas jeszcze nie znają zapraszamy do współpracy.