Katalog stron ABIX

Podkategoria - czasopisma

DODAJ STRONĘ

Najnowsze strony

Newsweek

Jeśli pragniesz poznać inny punkt widzenia na różnorodne sprawy, skorzystaj z szerokich możliwości jakie zapewnia prenumerata pism jak również czasopism. Wystarczy tylko, że wejdziesz na witrynę internetową pod adresem prenumerata.eu i zapoznasz się z prostą a także krótką instrukcją - jak zacząć prenumeratę z dostawą do domu. Sprawa jest niezmiernie prosta. Na polskim rynku już od paru lat działa z sukcesem firma Twoja Prenumerata. To właśnie tutaj można zaprenumerować wszystkie najbardziej popularne tytuły prasowe, a wszystko to w przystępnych cenach, i na dogodnych warunkach. Wystarczy złożyć formularz zamówieniowy np. faksem, by w bardzo błyskawicznym czasie otrzymywać pod wskazany adres na przykład Newsweek, National Geographic bądź inne pełne wartości pismo. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.


Warsaw Faces - imprezy, wydarzenia, wystawy

Warsaw Faces to najciekawsze wydarzenia kulturalne, informacje o imprezach, wernisażach, wystawach. Prezentuje sylwetki ludzi kultury i sztuki, a także biznesu. Poleca dobre restauracje oraz hotele w Warszawie. Rekomenduje galerie, muzea, salony kosmetyczne, SPA, zakłady fryzjerskie, salony odnowy biologicznej.


Czasopisma i prasa zagraniczna prenumerata

Europress - gazety i czasopisma z całego świata. Atrakcyjne warunki prenumeraty Newsweek i The Economist. Dystrybucja i prenumerata prasy międzynarodowej.


SzuruBuru ZINe - magazyn kontrMASSkulturowy

KontrMASSkulturowy zin "SzuruBuru". Nietypowe zagadnienia i niezależna scena to cały on - krzywe zwierciadło mediów