Katalog stron ABIX

Podkategoria - imprezy integracyjne

DODAJ STRONĘ

Najnowsze strony

Petardy

FeuerFrei to fachowa drużyna pirotechniczna. W naszej palecie mamy aranżacje fireshow, pokazy fajerwerków, pirotechnikę sceniczną i plenerową. Gwarantujemy kompletny profesjonalizm i oryginalność używanych przez nas petard i fajerwerków. Całkowita propozycja dostępna jest na naszej witrynie internetowej. Zapraszamy.


Firewalking || Chodzenie po ogniu, Team Building

Firewalking - chodzenie po ogniu, Team Building


Stowarzyszenie Miasta Partnerskie Olkusz Schwalbach

Stowarzyszenie "Miasta Partnerskie" stawia sobie za cel wymianę informacji dotyczących różnych dziedzin życia społecznego, kulturalnego i politycznego miast partnerskich oraz Unii Europejskiej. Szczególną wagę przywiązuje do kontaktów osobistych mieszkańców, w tym przede wszystkim grup młodzieżowych z różnych warstw społecznych miasta i okolic.


Agencja Artystyczna Art Anima

Zajmujemy się kompleksową organizacją konferencji, kongresów, szkoleń, imprez integracyjnych, kreacją nietuzinkowych upominków, przygotowaniem pełnego i indywidualnego programu promocji Państwa produktu ZAPRASZAMY NA STRONĘ www.artanima.pl


Imprezy integracyjne

Fenu - organizacja imprez. W ofercie: imprezy tematyczne, imprezy integracyjne, team building. U nas także iluzjoniści tacy jak Maciej Pol i inne atrakcje artystyczne. Kompleksowa organizacja konferencji.