Katalog stron ABIX

Podkategoria - software

DODAJ STRONĘ

Najnowsze strony

Koszule klasyczne

W butiku internetowym e-pierrecardin.pl odnajdą Państwo sporo superkomfortowych, świetnej jakości modnych koszul, kurtek, szykownych spodni oraz bluz lub też równie gustownych akcesoriów w rodzaju: jedwabne krawaty, paski do spodni lub szale i rękawiczki. Załoga salonu udzieli odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania nawiązujące do sprzedawanych towarów. Gwarantujemy szybkie terminy dostaw nabytych w sklepie internetowym e-pierrecardin.pl strojów. Namawiamy Państwa do odwiedzenia naszego butiku.


Gospodarka materiałowa

Naszą strategią jest zaopatrywanie klientów w kompleksowe rozwiazania w zakresie oprogramowania łącznie z jego wdrożeniem, dostosowaniem do potrzeb indywidualnych użytkowników, jak też szkoleniem z zakresu jego obsługi. Możemy poszczycić się liczbą 3000 wdrożonych systemów oraz ponad 30000 użytkowników naszych rozwiązań. Aktualnie jesteśmy jedną z czołowych firm oferujących systemy do zarządzania przedsiębiorstwem.


ULISSES - programy dla firm, na zamówienie, strony internetowe; Kalisz, Wielkopolska

ULISSES - programy do zarządzania firmą, CRM, programy specjalistyczne: dla Serwisu Dźwigów, Serwisu Wind, Serwisu Kserokopiarek, dla Wynajmu, dla Obrony Cywilnej, dla Sekretariatu, programy na zamówienie; projektowanie stron internetowych, CMS, hosting, pozycjonowanie, sprzedaż komputerów.


Program płacowy

Firma specjalizuje się w sprzedaży oprogramowania księgowego. W naszej ofercie znajdują się programy takich producentów jak Wapro, CDN, MSM. Polecamy nasze usługi w zakresie wdrożeń, szkoleń i opieki informatycznej.


CD Wallet - Darmowy program katalogujący płyty CD

Strona domowa programu CD Wallet - aplikacji katalogującej zbiory płyt kompaktowych i zarządzającej ich wypożyczeniami. Sylwester Barczyk- Bydlin.


Nowepliki.pl | Programy, Gry, Download, Pliki

Darmowe programy, nowepliki.pl Najnowsze programy i pliki


Download24.pl Kodeki, sterowniki, programy

Download24.pl najlepsze kodeki,komunikatory, sterowniki i wiele innych tylko tu NAJLEPSZY DOWNLOAD.


internetowe plany miast

Tworzymy interaktywne mapy miast i regionów, mapy informacyjne i lokalizacyjne w technologi flash


TAGES Home Site

Strona poświęcona mojej radosnej twórczości programistycznej - darmowe gry, programy, wygaszacze ekranu, artykuły informatyczne i parę słów od autora. Zapraszam!


Programy

Darmowe programy posegregowane tematycznie.


Download, kodeki, programy, sterowniki, poleca Download48.pl

Download, kodeki, programy, sterowniki, poleca Download48.pl