Katalog stron ABIX

Podkategoria - audyt oprogramowania

DODAJ STRONĘ

Najnowsze strony

Pogotowie komputerowe Warszawa

Orbicomp działa w branży informatycznej. Firma specjalizuje się w świadczeniu usług związanych z naprawą, modernizacją, konserwacją oraz rozbudową sprzętu komputerowego. Usługi informatyczne przeznaczone są zarówno dla klientów prywatnych jak i dla klientów biznesowych. W ofercie znajdują się między innymi: serwis komputerów, odzyskiwanie danych, budowa sieci komputerowych(Wifi/LAN), serwis drukarek, konserwacja sprzętu, outsourcing it. Usługi są świadczone na terenie Warszawy. Dojazd do klienta jest bezpłatny.


Audyt informatyczny

Polityki bezpieczeństwa, audyt informatyczny, audyt bezpieczeństwa - firma CompNet specjalizuje się w audytach oprogramowania jak rónież w tworzeniu lub aktualizacji polityki bezpieczeństwa. Pomoc w inwentaryzacji oprogramowania. Za ciebie stworzymy teczki do każdego z komputerów i przeprowadzimy na nich audyt oprogramowania oraz zaaktualizujemy politykę pezpieczeństwa.


ENSI - Audyt IT

ENSI (European Network Security Institute) - najbardziej doświadczony w kraju zespół ekspertów ,od ponad 10 lat asystuje instytucjom produktywnie rozwiązywać zagadnienia związane z bezpieczeństwem informacji. Firma powstała 03.1998 w wyniku przekształcenia IBS (Instytutu Bezpieczeństwa Sieciowego) działającego od początku 1996 roku który jako pierwszy na rynku: Testowaliśmy Rządową Sieć Wyborczą w trakcie referendum konstytucyjnego i wyborów parlamentarnych (1997r.). Przeprowadziliśmy konsytutywny zlecony w kraju test penetracyjny dla pierwszego w Polsce biura maklerskiego w Internecie Zorganizowaliśmy pierwszą w naszym kraju światowy sympozjum z gałęzi bezpieczeństwa informacji i systemów informatycznych (InterSec.con 1996 r.) W ciągu ponad 10 lat działalności przeprowadziliśmy ponad 100 projektów wdrożeń Polityki Bezpieczeństwa Informacji nauczyliśmy już dwieście firm do możliwości spełnienia obowiązków ochrony danych osobowych, przeprowadziliśmy 400 różnych audytów BSI organizowaliśmy bardzo dużo prestiżowych konferencji oraz przeszkoliliśmy 20 tys. osób z kilku organizacji na specjalnych szkoleniach Testujemy:audyt Linux, audyt bezpieczeństwa systemu informatycznego,polityka bezpieczeństwa, ustawa o ochronie danych osobowych,TISM RA,ISMS, Podpis cyfrowy,


Audyt informatyczny

Profesjonalny audyt informatyczny tylko z BKK INWEST. Zaufaj doświadczonym specjalistom i zamów kompleksowy audyt informatyczny. Przekonaj się jakie korzyści przyniesie Twojej firmie audyt informatyczny.


Adobe Photoshop

Adobe Photoshop to jeden z najbardziej rozbudowanych i popularniejszych programów do obróbki grafiki. Program photoshop oferuje wiele narzędzi do malowania, zaznaczania, edycji, retuszu, korekcji...


Audyt Legalności Oprogramowania

Naszą specjalizacją jest audyt informatyczny, czyli weryfikacja legalności i przydatności oprogramowania zainstalowanego na dyskach komputerów oraz sprawdzaniu nośników danych wykorzystywanych w prywatnych firmach, instytucjach publicznych, szkołach oraz instytucjach non-profit.


Agencja Hetman - Certyfikaty legalności Legalne oprogramowanie

Agencja HetMan oferuje certyfikaty legalności, oraz legalne oprogramowanie. Nasz audyt informatyczny pozwoli sprawdzić legalność Państwa oprogramowania, możliwa jest też legalizacja oprogramowania przez naszą agencję.


Serwis komputerowy. Kompleksowe pogotowie komputerowe Wrocław 24h. Ins

serwis


Audyt oprogramowania i inwentaryzacja sprzętu komputerowego – uplook

uplook to profesjonalny audyt oprogramowania inwentaryzacja sprzętu komputerowego. Narzędzie do audytu oprogramowania identyfikujące zainstalowane oprogramowanie i ewidencjonujące sprzęt komputerowy dzięki któremu można chronić prawa autorskie, sprawdzać legalność oprogramowania w firmach, wykrywać pirackie oprogramowanie. oprogramowanie dla biznesu, instytucji i firm audytorskich. uplook umożliwia kompleksowy audyt i zarządzanie IT.