Katalog stron ABIX

Podkategoria - humor

DODAJ STRONĘ

Najnowsze strony

Śmieszne zdjęcia

Jeżeli nie masz koncepcji na spędzenie wolnego czasu chciałbym przedstawić ci naszą propozycję związaną ze śmiesznymi fotografiami, którymi możesz podzielić się przez portale społecznościowe ze swoimi dobrymi znajomymi i uzmysłowić sobie, że poczucie humoru jest w życiu w rzeczywistości istotne. Nasza witryna swoim zakresem tematycznym obejmuje jedynie najciekawszy format obrazów. Śmieszne rzeczy widzimy dosłownie na każdym kroku dzieląc się nimi z Tobą. Zobacz jak wygląda najwspanialszy świat rozrywki wirtualnej i dołącz do grona ludzi, które lubią stale się uśmiechać. Zapraszamy, ponieważ pozytywna rzeczywistość istnieje.


Misiur.pl - najlepsze i unikalne śmieszne filmy i filmiki, kabarety i skecze

Misiur.pl - Tylko u nas najlepsze i unikalne Śmieszne filmy i filmiki, kabarety i skecze, gry on-line, animacje flash, filmy extremalne, Śmieszne reklamy, najnowsze teledyski - najlepszy humor w sieci


Kabarety skecze satyrycy - filmy

Kabarety ,skecze , filmy,satyrycy ,smieszne, zabawne filmy,smieszne film


Śmieszne filmy fotki zdjęcia

Śmieszne zdjęcia,śmieszne fotki,śmieszne filmy,fotki,sms,dowcipy,kawały, kamery internetowe online,śmieszne smsy,życzenia wierszyki,gry flash,filmy


Humor - Najlepsza dawka dowcipow!

Smiej sie do woli z najbardziej dobranych kawalow


Kawały

Największy polski portal zabawy i rozrywki. Zawiera niesamowitą dawkę humoru, śmieszne filmy, kawały oraz największą bazę tekstów piosenek.


dowcipy

Witaj w nowym wydaniu www.smieszne.pl. Znajdziesz tu śmieszne dowcipy, super humor, filmiki, zabawne teksty krążące po sieci i inne odlotowe materiały - rozrywka gwarantowana !


Komiks Wilq - Superbohater. Humor, rozrywka.

Wilq to komiks w którym superbohater wielokrotnie ratuje świat. Humor i rozrywka.


Opisy GG

opisy gg, komunikatory


Fakty i mity

Lubisz udowadniać swoje zdanie? A może wolisz niezłą zabawę. Zapraszamy! Znajdziesz tu wiele spraw do rozwiązania, mnóstwo żartów, gier flash i innych!


Opisy Gadu-Gadu

gg opisy statusy gadu-gadu


Humor Filmiki Dowcipy

Jesteśmy młodymi ludźmi z poczuciem humoru edu.pl – dołacz do nas…To my tworzymy największy portal satyryczny na świecie. Twórz go z nami.