Katalog stron ABIX

Podkategoria - artykuły metalowe

DODAJ STRONĘ

Najnowsze strony

Elementy kute akcesoria bramowe Kraków – Spawane.pl

Jako jedna z nielicznych firm na terenie Małopolski oferujemy w sprzedaży zarówno elementy kute, ze stali nierdzewnej i wszystkie akcesoria do bram wjazdowych i furtek włącznie z automatyką do bram. W naszej ofercie znajdują się tylko sprawdzone jakościowo produkty. Chcąc zdobywać zaufanie klientów nasze produkty sprawdzamy pod względem jakości zanim trafia do sprzedaży. Akcesoria montażowe z naszej oferty posiadają atesty i certyfikaty co zapewnia bezpieczne użytkowanie.


Drabina

W katalogu sklepu internetowego Humberg znajdziemy drabiny aluminiowe o różnych formach. Oferowane są drabiny wielofunkcyjne, przegubowe, a także podesty i rusztowania. Pomiędzy produktami można odnaleźć także praktyczne półki metalowe. Sklep udostępnia system sprzedaży ratalnej, jak również możliwość przesyłki kurierskiej oraz możliwość odbioru osobistego w Gdyni. Dla klientów hurtowych, zamawiających regularnie, przygotowano niższe ceny.


Wykrojniki

wykrojniki wycinaki radom noże stal produkcja matryce tanio i szybko zakład ślusarski i spawalniczy wycinak naprawa wycinaków wykrojników matryce do obuwia dziurkacze dziurkacz województwo Mazowieckie, wieloletnie doświadczenie w produkcji, zakład rodzinny, gwarancja zadowolenia tel 696 019 516, radom ul opoczyńska


Wciągniki łańcuchowe

Wciągniki łańcuchowe, w przeciwieństwie do zawiesi, służą do ustawiania ciężkich ładunków. Szczególnie niezastąpione w przemyśle stoczniowym, przy pracach konstrukcyjnych, kopalniach, produkcjach stali, itp. Wciągniki tego typu są niezwykle odporne na uderzenia oraz zabezpieczone przed korozją. Ze względu na krótką dźwignię, wciągniki łańcuchowe mogą być stosowane na ograniczonej przestrzeni. Badania laboratoryjne potwierdzają bezpieczeństwo ich stosowania, a ich gwarancja wynosi 24 miesiące. Udźwig do 5.000 kg i wysokości podnoszenia do 12 m.


Druty proszkowe

W zakresie materiałów spawalniczych sklep internetowy 4spaw.pl rekomenduje między innymi drut spawalniczy ESAB mający przeznaczenie w spawaniu metodą TIG, elektrody wolframowe z kapitalnymi właściwościami zapłonu oraz stabilnym łukiem, elektrody okryte, miedziowany lity drut elektrodowy OK Autrod - z dodatkiem manganu i krzemu, przeznaczony do spawania metodą MIG/MAG, drut aluminiowy, miedziowany drut SG2 elektrodowy manganowo-krzemowy czy drut spawalniczy SG3. Proponowane materiały występują w różnych wymiarach i zróżnicowanych parametrach technicznych, wykonane są według obowiązujących norm i spełniają każde wymogi jakościowe.


Kule ozdobne - (ozdobne elementy do ogrodzeń)

Kwiatki Liście - (ozdobne elementy do ogrodzeń) Kule ozdobne - (ozdobne elementy do ogrodzeń) Kapy, daszki ozdobne - (zakończenia do słupków ogrodzeniowych) Kapy z kulą, daszki ozdobne z kulą - (zakończenia do słupków ogrodzeniowych)