Katalog stron ABIX

Podkategoria - rolnictwo

DODAJ STRONĘ

Najnowsze strony

ATH

ATH do lider na obszarze wielkopolski w branży handlu żywymi zwierzętami. Szeroka oferta uwzględnia w znacznym stopniu tuczniki. Przy tej okazji można zamówić np. warchlaki duńskie. Firma gwarantuje także bydło i jagnięta. Dla zainteresowanych przygotowany jest program lojalnościowy, umożliwiający odstawienie do firmy tucznika. Firma przyjmuje zwierzęta od rolników prywatnych i zrzeszeń producentów. Ponadto obsługuje ubojnie polskie i międzynarodowe.


nawozy dolistne

Witamy serdecznie! Rok założenia firmy to 2008, Prowadzimy wyłączną dystrybucję nawozów rolniczych na terenie Polski., System nawożenia Akra to rewolucyjny kompleks nawozowy, w skład systemu wchodzi nawóz granulowany, nawóz dolistny, preparat do rozkładu słomy, azotobacter, oraz wapno magnezowe. Nawozy produkowane w Austrii, posiadają certyfikat do stosowania w rolnictwie ekologicznym wystawione przez IUNG w puławach


Pasze dla koni

Besterly strona firmy De Heus na której znajdziecie Państwo ofertę na doskonałe i idealnie zbilansowane pasze dla koni. Jeżeli chodzi o żywienie koni jesteśmy w tym ekspertami i dokładamy wszelkich starań aby każdy nasz klient był zadowolony. W ofercie posiadamy wiele rodzajów pasz w zależności od zastosowania. Jesteśmy partnerem wielu renomowanych firm co przekłada się na coraz większą popularność sprzedawanych przez nas pasz dla koni.


Ciągniki John Deere

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, zachodnich ciągników rolniczych.Profesjonalna obsługa, która z przyjemnością odpowie na wszystkie Twoje pytania.Ciągniki rolnicze używane Case, Fend, John Deere.Wykonujemy zamówienia na terenie, całego kraju.Istniejemy na rynku od prawie dwóch lat.Wszystkie nasze ciągniki spełniają wymogi na dofinansowanie, z działania PROW, które umożliwia zwrot kosztów netto nawet do 60%.


Ogłoszenia rolnicze - Giełda Rolna

Doskonała strona na Twoje rolnicze ogłoszenia.Bezpłatny serwis – Giełda rolna, z aktualnymi ofertami z całego kraju.Maszyny rolnicze, traktor używany, przyczepy, kombajny zbożowe, produkty rolne, środki do produkcji roślinnej, ciągniki rolnicze, usługi.Strona codziennie odwiedzana przez moderatora, ułatwia wyszukiwanie ogłoszeń z całego kraju.


Wojtczak .: Maszyny rolnicze .: Naprawa przyczep i naczep .: Zabudowy

P.P.H.U. Wojtczak oferuje: maszyny - w tym maszyny rolnicze, zabudowy samochodów, zabudowy specjalistyczne, naprawa przyczep i naczep


Chacinski - kora sosnowa, ziemia ogrodnicza, torfy

Chacinski - produkcja oraz sprzedaż hurtowa i detaliczna kory sosnowej: kompostowanej, grubej, drobnej, świeżej, mielonej. Sprzedaż ziemi ogrodniczej, torfu, nawozy oraz drewno kominkowe. Asortyment sprzedajemy w worakch i luzem - Zapraszamy.