Katalog stron ABIX

Podkategoria - tkaniny

DODAJ STRONĘ

Najnowsze strony

Dzianiny

Spółka Szyk to łódzki wytwórca dzianin, prowadzący działalność produkcyjną oraz handlową. W swojej palecie mamy takie rodzaje dzianin jak poliwiskoza, lajkra, żakard, frotte oraz inne. Zapewniamy najwyższą jakość naszych wyrobów oraz sprawną i profesjonalną obsługę naszych Kontrahentów. Obsługujemy zarówno nabywców z Województwa łódzkiego jak i z innych regionów naszego kraju. Więcej informacji odnośnie naszej palety produktów i galerię naszych dzianin zobaczycie na naszej witrynie. Zapraszamy serdecznie.


Barbra, katalogi tkanin, próbniki tkanin, wzorce tkanin, karty kolorów

Firma Barbra oferuje swoim klientom: katalogi tkanin, próbniki tkanin, wzorce tkanin, karty kolorów tkanin, introligatorstwo, dodatki introligatorskie, oprawy introligatorskie, etykiety do tkanin, śrubki ozdobne, haki plastikowe, haki metalowe


Przedstawiciel Daletec norweskiej firmy produkującej najwyższej jakości tkaniny trudnopalne.

Daletec jest światowym liderem w produkcji tkanin. Firma produkuje tkaniny trudnopalne i inne specjalistyczne. Tkaniny trudnopalne są produkowane w Norwegii z najwyższej jakości produktów.


Hurtownia tkanin Komtex – tkaniny, polary, tkaniny kurtkowe

Komtex – hurtownia tkanin kurtkowych, importer polaru. Oferta tkanin od najlepszych polskich producentów. Specjalnością są tkaniny bawełniane, poliestrowe, poliamidowe na kurtki, odzież dziecięcą, młodzieżową, sportową damską i męską.


Linexim - Tkaniny

W swojej ofercie posiadamy tkaniny na odzież damską, męską, młodzieżową i dziecięcą. Nad naszym wzornictwem i kolorystyką pracuje w Hiszpani grupa projektantów. Jesteśmy w stanie zadowolić najbardziej wymagających producentów odzieży.