Katalog stron ABIX

Podkategoria - przemysłowe

DODAJ STRONĘ

Najnowsze strony

Pierścienie uszczelniające - GRAFTEX

Takie elementy jak szczeliwa, pierścienie uszczelniające powinniśmy kojarzyć przede wszystkim z uszczelnianiem. Uszczelnianie jest procesem, który warto przeprowadzić. Wydawać się może, że uszczelki nie czymś bardzo istotnym. Tak jednak nie jest. Ich prawidłowe założenie powoduje, że maszyny, którymi się posługujemy są bezpieczniejsze oraz skuteczniejsze. Termoizolacje z racji swoich praktycznych zalet na pewno są godne polecenia. Warto się nimi poważnie zainteresować, ponieważ dzięki nim jesteśmy w stanie sporo zyskać.


Pręty ciągnione

Nasze przedsiębiorstwo funkcjonuje od ponad 20 lat. Jesteśmy producentami różnych metalowych materiałów takich jak: płaskowniki, pręty ciągnione, pręty okrągłe, pręty kwadratowe i inne. Jako firma z bardzo dużym potencjałem bardzo staramy się spełniać oczekiwania wszystkich Kontrahentów, z którymi przychodzi nam działać. Umiejscowieni jesteśmy w Sosnowcu, do którego bardzo mocno zapraszamy. Więcej informacji na nasz temat można znaleźć na firmowej stronie www.


MuoviTech odnawialne źródła energii

Zapraszamy do nawiązania współpracy z czołową na rynku firmą zajmującą się wytwórczością systemów przewodów kolektorowych - Mouvitech Polska Sp. z o.o. zlokalizowaną w Niepołomicach. Firma została ufundowana w Szwecji w 2002 roku i posiada zakłady wytwórcze oprócz Polski w Finlandii, Holandii i Wielkiej Brytanii. W procesie produkcyjnym stosujemy najwyższe standardy ścisłe z normami i wymaganiami europejskim. Pozyskaliśmy certyfikaty jakości na nasze produkty. Bez ustanku wykonujemy ekspertyzy techniczne oraz wprowadzamy nowe technologie. Nasza propozycja obejmuje sondy pionowe, kolektory poziome, komory rozdzielaczowe i rozdzielacze, rury preizolowane, złączki, zawory oraz części instalacyjne. Po więcej informacji odwiedź naszą stronę www.


Segery

Firma Seger jest profesjonalną hurtownią różnego typu artykułów przemysłowych i uszczelnień technicznych. Asortyment zawiera materiały stosowane w zróżnicowanych gałęziach przemysłu - między innymi w maszynach przemysłowych, motoryzacji, armaturze sanitarnej. Uszczelki wykonuje się z trwałego i odpornego materiału, który jest też doskonale obrabialny. Swoistym wariantem uszczelek są simeringi a więc uszczelniające pierścienie, tudzież segery i oringi. W ofercie również kleje techniczne, sprężyny, pasy klinowe


Pokrowce na odzież i galanterię

DAKOM jest firmą specjalizującą się w produkcji eleganckich pokrowców na odzież i galanterię, dla odbiorców hurtowych i detalicznych.