Katalog stron ABIX

Podkategoria - wyposażenie restauracji

DODAJ STRONĘ

Najnowsze strony

Meble Radomsko

Meble Radomsko – Kontrakt meble to szeroki asortyment mebli do hotelu, mebli do restauracji, oraz lady barowe do pubu czy kawiarni. Meble barowe i restauracyjne charakteryzuje przede wszystkim estetyka i bezpieczeństwo oraz funkcjonalność użytkowania. Solidna konstrukcja z trzema latami gwarancji, dobre zawiasy i perfekcyjne wykończenie to dewiza wszystkich naszych mebli hotelowych i barowych oraz hokerów i siedzisk. W meblach używamy tylko sprawdzonych od lat surowców, a głównym materiałem w konstrukcji mebli barowych i hotelowych jest drewno bukowe lub dębowe


Akcesoria-gastronomiczne.pl- sklep internetowy

Akcesoria gastronomiczne.pl- to profesjonalny i niezwykle bogato wyposażony sklep z wyposażeniem gastronomicznym dla restauracji, pubów, pizzeri, cukierni, przeszkoli, szkól oraz każdej gospodyni domowej. Praktyczny dział interesujących porad oraz ciekawostek kulinarnych dla każdego.Zapraszamy do odwiedzin!


Wystrój wnętrz - KARCZMY, CHATY GÓRALSKIE, HOTELE

Zajmujemy się projektowaniem i wykonaniem wystroju wnętrz karczm góralskich, chat pełniących funkcję obiektów gastronomicznych i hotelowych oraz innych lokali, których właściciele pragną urządzić je w oryginalnym stylu. Wykonujemy wszelkiego rodzaju meble - od barów (zamawianych na konkretny wymiar), przez stoły, krzesła, aż po meble przeznaczone do części hotelowych, takie jak łóżka, szafy itp.


zlewozmywaki

Oferujemy szeroki wybór zlewozmywaków. W ofercie między innymi zlewozmywaki granitowe. Zapraszamy na naszą stronę internetową.