Katalog stron ABIX

Podkategoria - literatura

DODAJ STRONĘ

Najnowsze strony

Opracowania lektur szkolnych

Z myślą o powtórce materiału z języka polskiego przed maturą przygotowaliśmy zwięzłe opracowania najważniejszych lektur omawianych w szkole. Powtórka problematyki, głównych wątków i motywów literackich pozwala na odświeżenie wiadomości z całego okresu edukacji szkolnej. Ponadto prezentujemy biogramy poszczególnych twórców zapisane w formie notatki szkolnej. Nie znajdziesz u nas szcze3gółowych analiz – przypominamy to, co najważniejsze i podstawowe na maturze.


Antygona

Sofokles, Antygona – streszczenie i opracowanie tragedii Sofoklesa. Treść utworu, plan wydarzeń, cytaty, test sprawdzający. Materiały dla uczniów. Pomoc przy powtórce przed matura i egzaminami. Kompendium wiedzy o lekturze.


Tania literatura informatyczna

Czy wiesz, że wydawnictwo Helion oferuje możliwość kupowania książek w atrakcyjnych cenach? Wystarczy tylko wiedzieć jaka w danym czasie jest promocja i można zacząć oszczędzać duże pieniądze! Zapisz sie do klubu dobrze poinformowanych!


Strona literacko-przyrodnicza

Serwis opisujący najważniejsze zagadnienia: nauka, literatura, odkrycia archeologiczne oraz coś dla pasjonatów fotografowania.