Katalog stron ABIX

Podkategoria - żłobek

DODAJ STRONĘ

Najnowsze strony

Pierwszekroczki.edu.pl

Wielu osobom żłobek kojarzy się z miejscem, które nie oferowało dzieciom zbyt wiele. "Pierwsze Kroczki" to jednak zdecydowanie więcej niż zwykły żłobek. To miejsce, które dzieci wprost uwielbiają. Mają tam bowiem nieograniczone możliwości zabawy (posiadamy duży ogród i plac zabaw), jak i nauki. O to, by poznawały świat i bawiły się w bezpiecznych warunkach zadbają już nasi wykwalifikowani opiekunowie. Ale rozumiemy również, że chcą Państwo być na bieżąco z tym, jak radzi sobie Państwa dziecko. I dlatego zapewniamy Państwu dostęp do monitoringu żłobka. Dzięki niemu w każdej chwili mogą Państwo sprawdzić, co u Państwa dziecka.


Żłobek

Żłobek Tosia jest zlokalizowany w centrum Krakowa. Dogodne godziny pracy żłobka, zapewniają rodzicom sprawną organizację ich pracy zawodowej. Nasza wykwalifikowana kadra dokłada wszelkich starań aby stworzyć w żłobku miłą, przyjazną, ciepłą atmosferę jak najbliższą domowej. Zapraszamy wszystkie dzieci do żłobka Tosia!


Żłobek na Niedźwiedniku

Mini żłobek " U Margolci" to prywatna placówka opiekuńcza dla dzieci w wieku od 3 miesiąca do 3 lat. Do dyspozycji maluszków są 4 sale dostosowane do ich wieku oraz mały ogórdek. Dzieci mają zapewnioną opiekę oraz bezpieczeństwo, ponadto organizujemy zabawy plastyczne, muzyczne oraz mini lekcje języka angielskiego. Opiekunkami są Panie po studiach pedagogicznych bądź w ich trakcie, które za najwyższy cel stawiają sobie bezpieczeństwo i prawidłowy rozwój dziecka, a także uśmiech na twarzy dzieci i ich rodziców.


Żłobek Poznań

Mały Vinci - prywatny żłobek i centrum edukacji artystycznej. Dostosowany do wieku system edukacji, dbałość o bezpieczne otoczenie, pełne zaangażowanie oraz profesjonalna opieka nad dziećmi na poziomie niespotykanym w innych placówkach- to są wartości kultywowane w żłobku Mały VINCI. Mały VINCI jest placówką o profilu artystycznym, w którym dzieci poznają otaczający je świat poprzez codzienny kontakt z muzyką, plastyką, tańcem, teatrem i literaturą. Obcowanie ze sztuką już od najmłodszych lat jest integralną częścią wszechstronnego rozwoju dziecka


Klub malucha Skrzat

Klub malucha Skrzat - czyli niepubliczna placówka opiekuńcza zaprasza maluchy do trzeciego roku życia do wspólnej zabawy. Nie jesteśmy dużym żłobkiem, dzięki czemu możemy skoncentrować się na indywidualnych potrzebach Twojego maleństwa. Oferujemy zarówno opiekę całodniową, jak i krótkoterminową w rodzinnej atmosferze.


Prywatna Opieka nad Dziećmi Kubusiowy Raj Warszawa

KUBUSIOWY RAJ to miejsce przeznaczone dla dzieci od 4 miesiąca życia do 3 lat,zorganizowane jak prywatny żłobek i przedszkole. Jest miejscem gdzie możesz zostawić dziecko pod opieką wykwalifikowanych opiekunek na kilka godzin w ciągu dnia lub na całe dni. Nasza placówka znajduje się w prywatnej willi o powierzchni 300 m.kw. w tym 250 m.kw. plus ogródek jest przeznaczone wyłącznie na potrzeby naszych Maluchów.


Oskarland - Profesjonalna opieka dla Twojego maluszka

Oskarland to klub maluszka w Warszawie na najwyższym poziomie. Dla nas ajważniejsze są dzieci i ich dobre samopoczucie. Z naszej strony oferujemy bardzo ciepłą i profesjonalną opiekę nad niemowlakami oraz starszym dzieckiem powyżej 4 miesiąca. Klub Malucha Oskarland to miejsce stworzone z myślą o, a także dla dzieci, które nie chodzą do żłobków czy przedszkoli, a ich rodzice pracują. Niejedna opiekunka może pozazdrościć takiej profesjonalnej opieki, a niejeden maluszek z przyjemnością będzie do nas wracał.