Katalog stron ABIX

Podkategoria - statystyka

DODAJ STRONĘ

Najnowsze strony

Statystyka zadania

Statystyka zadania projekty i analizy to problematyka jaką zajmują się autorzy strony www.statystyka.org . Jeśli musisz wykonać badania statystyczne lub opracowanie ankiety pomożemy Ci w tym problemie. Dla statystyka zadania takie jak: analiza szeregów, ich struktury , współzależności zjawisk oraz ich dynamiki to codziennie przeprowadzane żmudnie działania na programach lub ukazane krok po kroku w Excelu. W ramach naszej oferty możesz także zlecić dla statystyka zadania obliczeniowe i badania w programie StatisticaPL, Statgraf oraz wielu innych. Opracowanie swojego problemu statystycznego otrzymasz w przejrzystym dokumencie Word lub Excel z wykresami, tabelami, wynikami obliczeń i bogatymi wnioskami


Statystyka do pracy

Jak powszechnie wiadomo królową nauk jest matematyka. Jej ważną częścią jest statystyka, która zajmuje się opisem rzeczywistości w sposób naukowy z uwzględnieniem prawdopodobieństwa. Pewne metody już dobrze się zakorzeniły w różnych dziedzinach wiedzy, dzięki czemu coraz lepiej potrafimy odzwierciedlić faktyczny wynik badań w raporcie, bez konieczności pokazywania wszystkich pomiarów. Nasza firma zaprasza Wszystkich Państwa do składania zleceń na obliczenia statystyczne do badań naukowych. Zniżki okresowe dla studentów i zleceń grupowych.


Statystyka

Nasza oferta jest skierowana zarówno do klientów biznesowych jak i indywidualnych (również studentów i naukowców) którzy w swojej pracy zetknęli się z metodami ilościowymi niezależnie od dziedziny jaką się zajmują (od Medycyny, Psychologii, Nauk Społecznych i Ekonomii po nauki techniczne).