Katalog stron ABIX

Podkategoria - ściągi

DODAJ STRONĘ

Najnowsze strony

Interpretacje i streszczenia

Na stronie tej znajdziesz jedynie autorskie analizy treści lektur, wierszy, utworów plastycznych. Są to wypracowania z Języka angielskiego, Historii sztuki, Historii, Języka polskiego, Filozofii obejmujące zakres studiów, liceum, gimnazjum, szkoły podstawowej. Jeśli szukasz inspiracji lub interesuje cię jak poprawnie napisać interpretację utworu plastycznego lub literackiego to trafiłeś w odpowiednie miejsce. Nasze prace pisemne mają autorski charakter i pisane są przy użyciu podręczników najwyższej jakości. Na stronie wypracowanie.net publikujemy wyłącznie materiały wysokiej jakości.


ściągi

kolejny serwis z wypracowaniami, referatami oraz pracami na każdy temat z jednym wyróżniającym nas czynnikiem - wszystkie teksty zostały przygotowane specjalnie na potrzeby serwisu. Każdy został zweryfikowany i sprawdzony przez nauczyciela. Tylko u nas odnajdzie prace, których jeszcze nikt nie wykorzystywał na zajęciach. Każdego dnia na stronę trafia kilkadziesiąt nowych wypracowań - zapraszamy do dodawania swoich prac.


Darmowe ściągi na wszystkie przedmioty

Darmowe ściągi na polski, angielski, matematykę, historię, fizykę i inne przedmioty. Gotowe odpowiedzi na sprawdzian, egzamin. Wszystko za darmo.


Podziękowania

Serwis z gotowymi treściami podziękowań na różne okazje, zawiera także pomocne infromacje o tym jak przygotować własne podziękowanie.W serwisie znajduja się podziękowania m.in. dla gości weselnych, rodziców, nauczycieli i księdza.


Gotowe pomoce naukowe, sprawozdania, projekty, prace, ściągi

Sprawozdania, prace zaliczeniowe, pomoce naukowe, gotowe projekty, ściągi, programy realizowane na studiach oraz pokazy robotów Lego Mindstorms


Motywy literackie

Strona poświęcona głównym tematom i wątkom w literaturze i sztuce. Stworzona została z myślą o uczniach, studentach i nauczycielach, a także miłośnikach polskiej oraz powszechnej kultury.


Ściągi

Sciagi.net.pl - Forum, ściągi, matura, wypracowania, korepetycje, edukacja


Wszystko na studia i do ogólniaka

Portal dla każdego ucznia i studenta. Znajdziesz tutaj tysiące materiałów przydatnych zarówno w liceum, czy na maturze, jak i największą bazę materiałów i ściąg dla studentów. Do tego bardzo ciekawy program partnerski, oraz największa baza korepetycji. U nas także zlecisz napisanie przez specjalistę, dowolnej pracy dla siebie. Opracowania, ściągi, prace, laborki, referaty z dziesiątków przedmiotów.


Akademicki Serwis Naukowy

Wszystko na temat Nauki gotowcow uczenia wypracowania oraz znajdziesz wiele prac, download sciagi, ściąga wypracowania, gotowce, laboratoria, skrypty JS, konwerter, kursy angielski, programy C C++, gry retro, konkurs WwW, ranking...


Gery.pl - Szkoła, ściągi, Wypracowania

Gery.pl - Szkoła, ściągi, Wypracowania. Serwis przeznaczony dla uczniów i studentów. Znajdziecie tutaj prace i ściągi na każdy temat. Nie bądź bierny dodaj swoją pracę do naszej bazy prac i podziel się z innymi.


Gotowce.com.pl - Gotowe wypracowania i ściągi

Gotowe wypracowania i ściągi dla gimnazjum, szkoły średniej oraz z zakresu studiów. Opracowania i pomoce szkolne, dzięki którym skutecznie nauczysz się do klasówki, testu i egzaminu (matura, egzamin gimnazjalny, kolokwium, sesja)!


[SCIAGI.biz - mania ściągania] ściągi, sciaga, ściąga, wypracowania

Zapraszamy na www.sciagi.biz >> ŚCIĄGI MATURA GOTOWCE


Trzecia Rzesza

Strona poświęcona historii Trzeciej Rzeszy. Znajdziesz tu wszystko co jest w jakikolwiek sposób związany z tym państwem. Zapraszam.