Katalog stron ABIX

Podkategoria - gimnazja

DODAJ STRONĘ

Najnowsze strony

Gdańskie Gimnazjum "Lingwista"

Zapraszamy do nauki w Gdańskim Gimnazjum "Lingwista". Rozbudowane zaplecze dydaktyczne oraz kadra nauczycieli wspomagająca rozwój naukowy uczniów pozwala na lepsze wyniki w nauce. Wysoki poziom nauczania potwierdzony jest świetnymi corocznymi wynikami egzaminów gimnazjalnych. Nauka w naszym gimnazjum - to czysta przyjemność. Zapraszamy!


Zespół Placówek im Armii Krajowej w Sieciechowie

Oficjalna strona Zespołu Placówek Oświatowych im. Armii Krajowej w Sieciechowie. W skład ZPO wchodzą: publiczne przedszkole, publiczna szkoła podstawowa i publiczne gimnazjum. Strona zawiera informacje o gimnazjum, szkole podstawowej, Sieciechowie. Strona zawiera dane kontaktowe, adres, dokumentację szkolną, galerię zdjęć, dane o patronie Plutonie Tomasza-Bilofa. Znajdziesz tu aktualności z życia szkoły, naszego gimnazjum, nasze sukcesy, plan lekcji, wso, statut itp, informacje o bazie szkolnej, nauczycielach. Z naszej strony internetowej dowiesz się co w gimnazjum i szkole podstawowej się wydarzyło, w jakich programach i imprezach braliśmy udział. Strona zawiera materiały i pomoce dla ucznia z informatyki, zajęć artystycznych i programowania w logo. Jest tu wiele filmów dydaktycznych z informatyki. Znajdują się tu również porady pedagoga dla rodziców, uczniów i nauczycieli.


Gimnazjum nr 2 im. Adama Asnyka w Zielonej Górze

Oficjalna strona Gimnazjum nr 2 im. Adama Asnyka w Zielonej Górze: Aktualności, Galeria szkolna, Ogłoszenia, Najlepsze prace, Plan lekcji, Osiągnięcia, Życie szkoły, O nas, Twórczość plastyczna, Zajęcia pozalekcyjne, Nagrody i certyfikaty, Programy edukacyjne. Najlepsza szkolna witryna internetowa w konkursie Eduseek - edycja maj 2009. Zapraszamy


Liceum językowe Kraków, Prywatne liceum Kraków, Prywatne gimnazjum w Krakowie

Prywatne Liceum Ogólnokształcące oraz Gimnazjum nr 14 mają uprawnienia szkoły publicznej. W liceum realizowany jest program matury międzynarodowej. Zapraszamy! Nasza oferta to liceum językowe Kraków, liceum ogólnokształcące oraz gimnazjum.


liceum

Vocandus. Jeśli interesuje Cię szkoła taka jak gimnazjum lub liceum to zapraszamy na naszą stronę internetową.


Gimnazjum nr 36 w Łodzi

Oficjalna strona naszej uczelni. Gimnazjum nr 36 ul. Dąbrówki 1 Łódź.


Publiczne Gimnazjum w Rogolinie

Oficjalna strona Publicznego Gimnazjum w Rogolinie. Znajdziesz tu wiele informacji na temat historii oraz życia codziennego naszej placówki.


Gimnazjum w Koźmicach Wielkich

Serwis Gimnazjum w Koźmicach Wielkich. Informacje o szkole, osiągnięcaich uczniów, galerie zdjęć. Zapraszamy!


Gimnazjum nr 40

Gimnazjum nr 40 z Wrocławia


Gimnazjum Sióstr Nazaretanek

Oficjalna strona Prywatnego Gimnazjum Sióstr Nazaretanek w Warszawie


Serwis informacyjny Gimnazjum nr 2 w Końskich

Bieżące informacje z życia szkoły. Ciekawe galerie. Atrakcyjne konkursy.


Gimnazjum nr3 im. Polskich Noblistów w Trzebini

Wszelkie informacje o szkole dla uczniów, rodziców i nauczycieli; aktualności z życia szkoły; sport szkolny; zdjęcia z imprez szkolnych