Katalog stron ABIX

Podkategoria - audyty

DODAJ STRONĘ

Najnowsze strony

Wypadek w UK

Każdemu pomieszkującemu w Anglii, przytrafić się może nieszczęśliwy wypadek. Wówczas każdemu pokrzywdzonemu, o ile nie zawinił, należy się właściwe zadośćuczynienie. Regulacje Wielkiej Brytanii jest wszak na tyle złożone na skutek czego ludzie nie mające z nim kontaktu, będą miały problemy. Zbawienna okazuje się w owym czasie kompetentna firma, która efektywnie zapracuje na odszkodowanie dla rannego,a także zagwarantuje pomoc. Same odszkodowania w Anglii są niesłychanie wysokie, że umożliwiają pokrycie ceny leczenia oraz powrót do normalności.


Audyt Kielce

Firma audytorska BILANS-SERVIS oferuje pełen zakres usług w dziedzinie księgowości. Z naszej pomocy korzystać mogą spółki, stowarzyszenia, fundacje, kantory, wspólnoty mieszkaniowe oraz inne podmioty. W skład oferty wchodzą m.in.: opracowanie zakładowego planu kont i jego wdrożenie, ustalanie wysokości należnego i naliczonego podatku VAT, sporządzanie zeznań rocznych na podstawie danych wynikających z wpisów do księgi, zamknięcie roku obrachunkowego jednostki pod kątem podatkowym i rachunkowym wraz ze sporządzeniem bilansu, rachunku zysków i strat oraz informacji dodatkowej, a także inne usługi z zakresu rozliczeń finansowych niezbędne dla funkcjonowania Państwa firmy. Firma audytorska BILANS-SERVIS zatrudnia doświadczonych i nagradzanych biegłych rewidentów, którzy swym autorytetem, wiedzą oraz zaangażowaniem w pracę gwarantują Państwu najwyższą jakość usług i pełne zadowolenie.


ISO/TS 16949 - Biuro Certyfikacji

Biuro GEM to solidny partner w procesie certyfikacji ISO jak również innych systemów zarządzania jakością, bezpieczeństwem żywności. Biuro znamionuje profesjonalizm usług, przykładne audyty, obiektywizm w ocenie realizowanych systemów zarządzania - np. ISO/TS 16949, ISO 3834, ISO 9001:2008 itd. Angażując wytrawnych audytorów GEM gwarantuje wysoką jakość proponowanych usług w dziedzinie auditu. Firma oferuje także szkolenia. Wiele lat doświadczeń w branży ma wpływ na pozycję Firmy, cieszącej się dużą popularnością.